Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoc w wyborze zawieszenia


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak jest z zawieszeniem ale raczej to co robione w chinach to tandeta jak kupowałem jakas inna czesc chinska to miesiac podzialala potem przestala zarzadalem zwrotu kasy za nia w sklepie i dolozylem i kupilem nowa ale juz oryginał i nie mam problemow ale ponoc teraz trw co montowali na pierwszy montaz aw fabryce to ze tez teraz ponoc robia to w chinach tak cos mi sie obilo o uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z zawieszeniem ale raczej to co robione w chinach to tandeta jak kupowałem jakas inna czesc chinska to miesiac podzialala potem przestala zarzadalem zwrotu kasy za nia w sklepie i dolozylem i kupilem nowa ale juz oryginał i nie mam problemow ale ponoc teraz trw co montowali na pierwszy montaz aw fabryce to ze tez teraz ponoc robia to w chinach tak cos mi sie obilo o uszy

Większość markowych produktów jest robione w chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jakiej firmy monotwali w audi od 1999r w górę KATALIZATORY tzn chodzi mi o firmę , dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli chodzi o zawieszenie to bierz lemfoldera ale ori nie w promocyjnej cenie z allegro... Kolega Dzik ma ori części właśnie jestem po wymianie kompletu. Wcześniej miałem firmy XXX trochę tańsze ale lipa. Polecam wydać raz dobrze i spokój... Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...