Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana oleju szkodzi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolega slyszal od ludzi z Castrolu ze wymiana oleju to sciema :) ale poziomu zawsze trzeba pilnowac. ale ile w tym wszystkim prawdy to nie wiadomo ja tam wole zmienic :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

bzdury bzdury bzdury

do potęgi

wymieniam olej co 10tyś -

przy wymianie leją mi na maxa do podziałki , jak dochodzi czas do wymiany to nie potrzebuje nic dolewać bo jest jeszcze poziom w normie .

tak więc jak dolewacie to chyba rzęchy macie - bo olej oszczędzacie :polew:

pomysł :thumbdown:

Opublikowano

skoro wymiana oleju to sciema to ja od dzis juz wiecej nie wymieniam oleju... oczywiscie do nastepnej wizyty serwisowej :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 14:27_________________________________________________a ponoc jacys rosjanie wymyslili preparat co pozwala jezdzic bez oleju... ciekawe ile w tym prawdy

Opublikowano

Pracowałem kiedyś w firmie w której stał Żuk i co jakiś czas ktoś brał go na robotę.Rocznie Żunio robił jakieś 20tyś. ale nikt nie sprawdzał płynów czy oleju chyba,że się coś działo.Trafiło się,że i mnie przypadł zaszczyt drajwu PRL-owskim wynalazkiem pierwsze co sprawdziłem olej(jako pierwszy od dłuższego czasu)na miarce poniżej minimum znajdowała się czarna maź po prostu tawot.Dolałem oleju z beczki i rura na robotę.Silnik chodził jak sieczkarnia ale zrobiłem nim ok.3tyś.W końcu tłok wpadł do miski jak jechał nim ktoś inny olej miał 150tyś.od wymiany do wymiany.Znam też przypadek Hyundaia pony w który przerdzewiał filr oleju60tyś.od wymiany.Przyznam z całą odpowiedzialnością,że silniki w tych samochodach były całkowicie zużyte.Jestem pewien,że większość z nas zdaje sobie sprawę dziwi mnie tylko,że ktoś robi sensację z wypowiedzi z frustrowanego niemieckiego emeryta nie ma to dla mnie znaczenia gdzie pracował(mógł być piekarzem lub murarzem) to idiota.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Pracowałem kiedyś w firmie w której stał Żuk i co jakiś czas ktoś brał go na robotę.Rocznie Żunio robił jakieś 20tyś. ale nikt nie sprawdzał płynów czy oleju chyba,że się coś działo.Trafiło się,że i mnie przypadł zaszczyt drajwu PRL-owskim wynalazkiem pierwsze co sprawdziłem olej(jako pierwszy od dłuższego czasu)na miarce poniżej minimum znajdowała się czarna maź po prostu tawot.Dolałem oleju z beczki i rura na robotę.Silnik chodził jak sieczkarnia ale zrobiłem nim ok.3tyś.W końcu tłok wpadł do miski jak jechał nim ktoś inny olej miał 150tyś.od wymiany do wymiany.Znam też przypadek Hyundaia pony w który przerdzewiał filr oleju60tyś.od wymiany.Przyznam z całą odpowiedzialnością,że silniki w tych samochodach były całkowicie zużyte.Jestem pewien,że większość z nas zdaje sobie sprawę dziwi mnie tylko,że ktoś robi sensację z wypowiedzi z frustrowanego niemieckiego emeryta nie ma to dla mnie znaczenia gdzie pracował(mógł być piekarzem lub murarzem) to idiota.

Nie wiem czy to jest niemiecki emeryt,hi,hi.

Ale proponuję poszukać"filter oleju TRABOLD",choć ja osobiście wolę olej wymienić. :szukaj:

Opublikowano

heh... 300 Euro + VAT :polew: to jakieś 6 wymian u mnie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.