Radio Concert2 grają tylko przednie głośniki

VanRay

Hello! W moim b7 avant jest radio concert 2 dołożone z innego egzemplarza (inny numer vin i pyta po każdym odłączeniu o kod) i grają tylko przednie głośniki oraz nie wyświetla mi się na fis'ie, brak jest podświetlenia klawiszy, nie działa gala oraz włączenie z kluczyka i wyłącza się po godzinie, dzisiaj po rozebraniu zauważyłem że te radio nie ma wyjścia na tylne głośniki oraz nie mogę zlokalizować kostki od CAN. Czy w b7 nie ma seryjnie montowanej szyny CAN? Merdała się taka niebieska kostka ale podejrzenia padły że to może być pod zmieniarkę, poza tym nigdzie nie pasowało jej podpiąć. VAGiem też nie mogę się z radiem połączyć bo CAN nie podpięty. Po podłączeniu nieoryginalnego radia z wyjściem na 4 głośniki wszystko grało pięknie ładnie więc instalacja jest i wszystko działa tylko nie z concertem :facepalm:. Muszę dołożyć wzmacniacz na tylne głośniki czy jest jakiś montowany seryjnie w aucie?

Dziwne ze nie ma wyjscia na tylne glosniki,i ze nie dziala podswietlenie,pewnie ktos cos przerabial lub jak piszesz nie ma szyny CAN.Jesli masz mozliwosc podlacz inny Concert 2.

a co mu to da:eusathink: musi zlokalizować cany a tych zapewne niema bo ma instalke pod nieori radio:wink:

czytaj i działaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/

Podłącz CAN i będziesz miał ok. Twoje auto wyjechało z fabryki z instalacją pod uniwersalne radio. Teraz radio będzie grało tylko na przód, będzie się wyłączać co godzinę i może nie być pełnego sterowania podświetlaniem. Po podłączeniu problem ustanie.

Po podłączeniu CAN będą grały wszystkie głośniki? Z tego co się naszukałem na na necie to są dwie opcje:

"Zmostkowanie głośników przednich z tylnymi jest rozwiązaniem najprostszym, tyle tylko, że funkcja FADER nie będzie działać.

No i ciekawe jak z obciążeniem wyjścia, jak to będzie grać?

Dołożenie wzmacniacz byłoby najbardziej "profi". Komplet wzmacniacz + tuba z subwooferem + wtyczka wzmacniacza można kupić już za ok. 100 zł.

Tylko z przeciąganiem kabli od radia do prawego boczku w bagażniku jest jednak trochę roboty."

po podłączeniu canów będziesz miał info na fisie , podświetlenie i wyłączanie z kluczyka:wink: co do głośników to ori instalke mam:decayed: a to co znalazłeś czyli mostkowanie to jedyne rozwiązanie oprócz ori suba z wzmakiem:naughty: