Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż turbiny - czy ktoś go regenerował domowymi sposobami?


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym właśnie na próbe kupic ten za 98 zł tylko nie wiem czy jest on identyczny z tym moim, bo mój ma numer:8E0145834AR a tam w aukcji pisze że 8E0145834P oraz 8E0145834M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego według ETKI to są różne węże różnią się wielkościami z końcówką AR 290x120x110 a z końcówką P lub M to 300x130x68. Jeżeli się myle to proszę aby ktoś mnie poprawił ale przed chwilą sprawdzałem:wink: sam teraz muszę zobczyć jaki numer ja mam na wężu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata temu jak mi kuny przegryzły szukałem zamiennika i nie było,musiałem kupić w ASO,teraz widzę że spokojnie można dostać tanio ten wąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tanio można dostać ten z końcówkami M oraz P. Pisałem do paru sprzedawców i żaden nie ma tego z końcówka AR. Mówią żę do tego auta i tego silnika ten powinien pasować. Może ktoś potwierdzić tą informację. Bo to by było coś dziwne skoro silniki AVF oraz AWX są w tych modelach te same więc czemu miałby się ten wąż różnić. Może poprostu w ostatnich latach produkcji go wzmocnili i dlatego zmienili końcówkę numeru.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wymiary zadzwoń do jakiegoś sprzedawcy i niech ci pomie pomierzy a jak nie to zadzwon do serwisu ASO a na pewno oni ci potwierdzą czy się różnią czy się nie różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tanio można dostać ten z końcówkami M oraz P. Pisałem do paru sprzedawców i żaden nie ma tego z końcówka AR. Mówią żę do tego auta i tego silnika ten powinien pasować. Może ktoś potwierdzić tą informację.

Ja kupowałem w ASO właśnie ten z końcówką AR i mówili,że tylko on pasuje,ale niech napiszą Ci co kupili te tańsze zamienniki.

A przy okazji mam pytanko czy jak założę turbo od BRD to będzie pasowało P&P do tego węża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiennik coprawda nie za 98 zł tylko płaciłem 250 zł i od 6 miesięcy bezproblemowo chodzi. Mechanik sobie je porównał i różnicy nie widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak napisałem wcześniej różnice są minimalne ale to wystarczy żeby złączka była źle obsadzona w turbinie. Wczoraj dzwoniłem do aso i niestety nie mogą podawać numerów części :kwasny: jeszcze spróbuje ustalić jak to wygląda i coś napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego michalb1987 i jak tam udało Ci się coś ustalić? Jutro jak znajdę chwilę to zobaczę u mojego ojca w tym samym Audi jaki on ma i porównam je oba i też dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jedziemy na tym damym wozku. Zadzwonilem w dwa miejsca i potwierdzili mi ze u mnie powinna byc rura z koncowka AR i tylk ta! niestety najprawdopodobnoej roznia sie sredbicami i moze byc nieszczelnosc tak jak w moim przypadku :thumbdown: wiec zaczynamy szukac zamiennikow tylko obowiazkowo z ta koncowka numeru. Jak uda sie komus cos taniej ogarnac to prosimy o info :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

720 plnów napewno za to nie dam. W poniedziałek będę w niemczech to się tam rozejrze za jakimś zamiennikiem. Coś może nam się uda razem wykąbinować. A ty masz też dziurawy czy poprostu kupiłeś ten z literką P na końcu i ucieka Ci ciśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ze musialem wymiebic a powiem szczeze ze jeszcze wtedy nie orientowalem sie i sprzedali mi uzywke ktora miala na 100% pasowac. Ja piki co tak na szybko nie potrzebuje bo jakos jezdzi :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA napisałem do jednego ze sprzedawców na allegro który bardzo dużo sztuk sprzedał bo ma niby z grubszym wężem który ma 8mm grubości i odpisał mi że te węże są takie same że sprzedał ich już bardzo dużo sztuk i nikt mu nigdy nie napisał że nie pasował. Więc nie wiem, zobaczę dzisiaj wyciągnę oba węże z mojego i od mojego ojca bo ojciec ma 5 biegówkę z 2003 roku więc może będzie miał tego drugiego i dam znać po południu jak sprawa wygląda dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj znac jak cos to ja mam też znajomego który ma jeszcze ori ten wąż tylko zabardzo nie mam jak wymontować.

Z własnego doświadczenia wiem że sprzedawcą nie do końca można wieżyć w co co mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tutaj w niemczech ten wąż z literką AR, gościu który mi go sprowadza powiedział że nieznacznie ale się różnią od siebie. We wtorek mam go mieć do odbioru więc dam znać jak wygląda jakościowo. Jeśli okaże się w porządku mogę w razie czego zamówić ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w sklepie internetowym podróbę za 270 zł z przesyłko mechanik powiedział że ten zamiennik jet lepszy niż orginał wymieniałem bo u mnie zatrzaski puściły starą próbowałem spawać,lutować,kleić to jest taka stal ażeby z tym nic nie można było zrobić ale dorabiam flansze taką redukcje na przewód rolniczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem wąż. Wykonany dość solidnie. Kosztowało mnie to w sumie 65 Euro. Jak ktoś by był w potrzebie to mogę zmówić ich więcej. Jak chcesz kolego Michał to mogę wrzucić Ci zdjęcia jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...