Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bagaznik i jego kontrolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie w mojej Audi nie swieci mi sie kontrolka od bagaznika na liczniku jak sie do tego tematu zabrac podpowie ktos ? ;d pozdr

Opublikowano

nie świeci bo jej tam niema

Opublikowano
  • Autor

kontrolka pod rezerwa ? nie ma jej tam ? ;d

Opublikowano

ten sam mam problem mruga tak jakby byl bagaznik otwaarty a jest zamkniety...

:kwasny:

Opublikowano

Sprawdz mikrostyk w zamku od klapy, moze tam cos nie gra. Ja mialem ulamany plasticzek ktory popychal mikrostyk, skleilem i smiga do tej pory :)

Opublikowano

W B6 mechanizm zamka ma zintegrowany mikrostyk. On odpowiada za pojawienie sie informacji o otwarciu na FISie oraz zapalenie lampki w klapie. Moze podobnie jest w B5.

Opublikowano
  • Autor

a jak dostac sie do tego mikrostyku ?

gdzie on w zamku jakos jak sie wgl dostac do zamku ;p

Opublikowano

Podepnę się. Fis sygnalizuje otwartą klapę, ale oświetlenia brak. Jakieś pomysły?

Opublikowano

Mikrostyk jest w zamku

Zeby dostac sie do mikrostyku trzeba zdjac tapicerke klapy(Trzyma ja pare srub), w raczce do zamykania tez sa sruby. Jak zdejmiecie tapicere to bedziecie mieli dojscie zeby odkrecic zamek, ktory trzymaja dwie podajze 10-tki. Odkrecic go i lekko wysunac. W srodku jest mikrostyk, powinniscie go juz znalezc.

Jak nie dacie rady to jutro zrobie jakies fotki

:)

Opublikowano
  • Autor

oki sprobuje sie ;p

Opublikowano
Mikrostyk jest w zamku

Zeby dostac sie do mikrostyku trzeba zdjac tapicerke klapy(Trzyma ja pare srub), w raczce do zamykania tez sa sruby. Jak zdejmiecie tapicere to bedziecie mieli dojscie zeby odkrecic zamek, ktory trzymaja dwie podajze 10-tki. Odkrecic go i lekko wysunac. W srodku jest mikrostyk, powinniscie go juz znalezc.

Jak nie dacie rady to jutro zrobie jakies fotki

:)

Kolego jakbys mogl wrzucic jakies te fotki bylo by mi latwiej to luknac z gory dziekuje pozdrawiam

Opublikowano

radzioo88 masz kombi, ale rozbiorka nie powinna sie zbytnio roznic od sedana. :wink:

Zaczynamy od naszykowania sobie kluczy - klucz krzyzak i nasadowa 10 tka

Na Zdjeciu zaznaczylem na czerwono gdzie mniej wiecej sa sruby do wykrecenia (krzyzakiem). Sruby w raczce sa gleboko umiejscowione

dsc09152cp.jpg

dsc09159b.jpg

Zdejmujemy trojkat i odkrecamy kolejne dwie sruby

dsc09162p.jpg

Po tej operacji zdejmujemy tapicerke, lekko sciagajac ja w dol

dsc09169y.jpg

dsc09171h.jpg

Teraz dobieramy sie do zamka. Odkrecamy go

dsc09172df.jpg

dsc09175o.jpg

Ostroznie wysuwamy zamek. Odpinamy gume, a nastepnie ja zdejmujemy

dsc09178r.jpg

dsc09179v.jpg

dsc09180t.jpg

Po demontazu gumu ukarze nam sie element z mikrostykiem

dsc09181nw.jpg

dsc09185o.jpg

Wraz z dociskaniem/puszczaniem powinno sie zapalac/gasnac oswietlenie w bagazniku a z tym zapalac i wylaczac kontrolka na tablicy. Jesli dziala to znaczy, ze mikrostyk jest w porzadku. :wink:

Winny moze byc tez ten plasticzek, ktory jak u mnie widac, byl juz klejony. Zepsuty nie ma stycznosci z mikrostykiem.

dsc09189m.jpg

dsc09191.jpg

Opublikowano

Tak kombi mam ale tez mi sie wydaje ze podobnie. Dzieki wielkie jak tylko bedzie chwila czasu to sie za to zabiore. pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.