Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabrze Hagera na zakręcie taki zderzak z napisem spawanie zderzaków ;) od centrum przed mostem

Opublikowano
  • Autor

Chyba chcę składanych lusterek :D

3vvfyhce.jpg

Edytowane przez horny devil

Opublikowano

Chyba chcę składanych lusterek :D

3vvfyhce.jpg

Hmmm...srebrnych? :naughty:... Mam ;)
Opublikowano

Chyba chcę składanych lusterek :D

3vvfyhce.jpg

Hmmm...srebrnych? :naughty:... Mam ;)

wiela????? :P

Opublikowano
  • Autor

Też mam srebrne. Ale na tą chwilę lepszym modem będzie nowe auto :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Chyba chcę składanych lusterek :D

3vvfyhce.jpg

Hmmm...srebrnych? :naughty:... Mam ;)

wiela????? [emoji14]
Zdzwonimy się jutro ;)
Opublikowano

Chyba chcę składanych lusterek :D

3vvfyhce.jpg

Hmmm...srebrnych? :naughty:... Mam ;)

wiela????? [emoji14]
Zdzwonimy się jutro ;)

niewiem czy mnie stac :grin:

Opublikowano
  • Autor

Chyba chcę składanych lusterek :D

3vvfyhce.jpg

Hmmm...srebrnych? :naughty:... Mam ;)

wiela????? [emoji14]
Zdzwonimy się jutro ;)

niewiem czy mnie stac :grin:

Jak znam artura to będzie cię stać ;)

Opublikowano

narazie cisza wiec nic niewiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może lepiej nie wywołuj wilka z lasu

Opublikowano

jedyny moment kiedy zaluje ze mam polifta.. elektrycznie skladane lustra.. :D do przedlifta jakos tego wiecej

Edytowane przez booster70

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jedyny moment kiedy zaluje ze mam polifta.. elektrycznie skladane lustra.. :D do przedlifta jakos tego wiecej

Gdyby Ci wpadły znowu zapodaj linka

Żeby nie było że nic się nie dzieje.

W garażu czeka nowy zdesio, klapa z lifta na tył. Zaspawana blenda tylnej klapy. Jeszcze spawanie dokładki i do lakierowania wsio łącznie z przednim zderzakiem.

A to co się wczoraj porobiło:

1. Pakiet zima (komfort na 15" balonach miodzio)

2. Ponieważ mam czujnik zmierzchu, a śmigam na ledach W5W :P i nigdy nie wiem kiedy się mijania włączą podłączyłem sobie ikonkę świateł przyczepki jako sygnalizator włączonych świateł mijania.

Oczywiście zielony piktogram wk***iał by w nocy to działa odwrotnie do świateł tzn świeci piktogram światła wyłączone, światła się zapalają piktogram gaśnie.

3. Ponieważ podłączyłem czujnik zmierzchu nagle utraciłem możliwość wyłączenia świateł mijania :grin: W końcu podłączyłem tak jak należy i wydobyłem potrzebne kable z pod deski rozdzielczej. Muszę pomyśleć nad jakimś zgrabnym włacznikiem

4. Wpadł uchwyt na kubki obok ręcznego

Opublikowano
  • Autor

raczej coś takiego:

http://allegro.pl/audi-a8-d2-99-02-przycisk-klapy-przycisk-alarmu-i5804759794.html

Będę potrzebował też przycisk otwierania klapy więc będę szedł w tym kierunku. Docelowo przyciski będą umieszczone z lewej strony panelu kierowcy (ten schowek)

Opublikowano

Foto tego uchwytu do Maka Pan wklej ;)

I dlaczego nie szukałeś 2 od razu :D

Opublikowano
  • Autor

Foto tego uchwytu do Maka Pan wklej ;)

I dlaczego nie szukałeś 2 od razu :D

nr 1

$T2eC16R,!%29EE9s2ugOz%29BRQfwtfZjw~~60_

Wygląda tak coś:

dsc_9462.jpg

A że maka nigdy dość :polew: to i drugi:

00%2001%2002%20audi%20s4%20a4%20a6%20oem

W zabudowie:

60a60316.jpg

Ten pierwszy nawet kolega ze śląska oferował w dobrym "prajsie"

Opublikowano

Jest jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze?

Z tego co wiem tak ale czy Ci podejdzie do lifta to by trzeba pomierzyć bo masz tam 12V z tego co kojarzę

Opublikowano

to szukam drugiego ;)

Opublikowano
  • Autor

to szukam drugiego ;)

Ja go długo szukałem.

A ty nie masz przypadkiem w konsoli środkowej obok przycisków??

łap:

Ori nowy uchwyt na kubki od A4 B5 FL (8D0 862 533 E)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.