Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]


horny devil

Rekomendowane odpowiedzi

Ach taki tam drobny zderzaczek. Progi mi sie podobaja. W sumie to nie wiem co wy chcecie od tych przedliftowych. Ani sie nie piaskuja a spodnie mozna se latwo uj***c przy wsiadaniu lol

IMG_20150222_110842.jpgIMG_20150222_110852.jpg

chyba trochę za szeroko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to dystans nie dochodził do piasty bo w oście te czopy są jakieś zjebane. na 10mm musiałem prawie cały go spiłować a teraz niby grubszy ale też mu brakuje mm do tego by dolegał do piasty.

Co do rolowania. Jakoś to do mnie nie przemawia. A że mam zdrowe ranty to wolę tego nie psuć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo założyłem dychy i też nie dochodził dzisiaj je odeslalem podobno min na przód to 13 na tył 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach taki tam drobny zderzaczek. Progi mi sie podobaja. W sumie to nie wiem co wy chcecie od tych przedliftowych. Ani sie nie piaskuja a spodnie mozna se latwo uj***c przy wsiadaniu lol

IMG_20150222_110842.jpgIMG_20150222_110852.jpg

chyba trochę za szeroko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opuścisz auto i koło się schowa, nie ma co patrzeć na podniesionym lewarku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też prawda, a co do rozmiarów dystansu, to na tył tak jak przedmówca...jakieś 17mm, a jak chcesz mniej to daj ok.8 mm a centrowanie będziesz miał z piasty (dystans bez centry) ;) sam mam 10mm na tyl i centruje sieę z piasty ;)


A jakie madz ET felgi ?u mnie przy ET48 moge spokojnie wsadzić 15mm na tył, przy zrolowqnym nadkolu 15 wchodzi na przód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Nie chcialem opuszczac auta by nie zj***c dystansu. Et felgi jest zjebane bo 35. W zeszlym roku mialem 10mm. musialem kolnierz obcinac. Teraz mam niby 15mm chociaz musze zmierzyc bo na oko to maja max 12-13 i kolnierz nie wchodzi. 10 daje na przod teraz a te wieksze na tyl. Moze bez centrowania bedzie to jakos dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horny, centrowanie musi być, bo koło będzie Ci biło przy większych prędkościach, chyba, że będziesz się ślimaczył tylko na jakieś zloty...znam to z autopsji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba przy et45 wejdzie dystans 17 na tył ??dodam że opona 225

Ja jak dałem 10 na przód to też nie dochodził kołnierz z tego co wiem to dystans bez kolnierza może być do 6 mm

Edytowane przez luty2502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, chyba, że chcesz, żeby koło wystawało...ogólnie przy 15mm z tyłu i ET48 miałem na równo z nadkolem..z przodu przy skręcie i jakimś tam uskoku opona haczyła o nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horny, centrowanie musi być, bo koło będzie Ci biło przy większych prędkościach, chyba, że będziesz się ślimaczył tylko na jakieś zloty...znam to z autopsji ;)

Różnicy chyba nie muszę tłumaczyć. Stary dystans został właśnie spiłowany po to by wchodził na piastę. Ten nowy jest niecałe 2mm grubszy i chyba trzeba będzie zrobić to samo. Ten rant zostawiłem specjalnie bo zawsze trochę pod felgę wchodzi. Na tech czarnych mi nic nie biło i myślę że na tych będzie podobnie.

IMG_20150223_202013.jpg

IMG_20150223_202034.jpg

IMG_20150223_202048.jpg

IMG_20150223_202101.jpg

IMG_20150223_202109.jpg

Mały up. W końcu stoi to jak powinno czyli lekko z "klina" z przodu. Wcześniej tył był niżej. Zobaczymy jak się ułoży to zrobię foto a tu takie spy:

IMG_20150509_123345.jpg

IMG_20150509_125558.jpg

IMG_20150509_123430.jpg

1BE + -60

Przy okazji że w końcu mam kanał to zobaczyłem że cieknie mi olej z filtra oleju

Mały ciasny ale własny

IMG_20150507_210509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź za tydzień w Piątek na Gliwice, wezmę 15mm dystanse i 20mm to przypasujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołki ;) jak coś to i te 15mm mogę na tokarkę wrzucić, podjadę i zobaczę glebe, -60 musi już fajnie wyglądać...

jak kupcowi się odwidzi to moje też pójdzie minimalnie w dól z tyłu, bo teraz koza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę gratów wpadło. Mało widocznych ale są. Najważniejsze że robią dobrą robotę :)
ABL
https://www.youtube.com/embed/OP17LCQ9mD0
https://www.youtube.com/embed/sRDHRBdc0v8

Kolejny to czujnik zmierzchu z automatycznym włącznikiem świateł i 1/2CLH

Edytowane przez horny devil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie miałeś go sprzedawać? :eusathink:

:grin: :grin: :polew: :polew:

Moja stwierdziła że chyba szybciej nerkę sprzedam :P

Ponieważ nie chciałem jak wszyscy piano black na dekorach długo szukalem farby. Korzystając z bezsennej nocy postanowiłem podnieść jakość swych umiejętności lakierniczych.

Padło na Ral 9007 K7. Farba z powodu ziarna niezwykle trudno się kładzie ponieważ ziarno ma tendencje do zbierania się na wszelkich nierównościach bądź załamaniach. Dodatkowo to mat więc istnieje ryzyko powstania pasów podczas nakładania. Poniżej listwa po ok 20 minutach od malowania więc efekt końcowy jeszcze nie w pełni widoczny (Maty schną ok 40 min.)

https://goo.gl/photos/cEYHtEjP964JdEpB6

https://goo.gl/photos/9NsJHRaRb7fRvTHq5

https://goo.gl/photos/nU3g5Duh64u2Goyq5

Edytowane przez horny devil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...