Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jak już to...:
Kiedyś zagości ;)

a tu filmik. Efekt jaki daje wskazówka po ringu :slina:

https://www.dropbox.com/sc/h34z71l3mqvigsz/AMPhs5RDSk

Yno niy pisz, że niy działo

:decayed:

...a po drugi...jo mom już taki cuś od 2 lot...?!:decayed:

yno jo ne mom padliny tak dugo. A gebels szporowal jak z buchu dobieral dingsy

Opublikowano
no teraz widać :wink: a spalanie 11.7 to ja mam przy 230km/h :kox::grin:

Dołóż....;)

Opublikowano
no teraz widać :wink: a spalanie 11.7 to ja mam przy 230km/h :kox::grin:

Dołóż....;)

no chyba Ty:decayed: jak pojadę tyle to cyknę fotę :kox:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czy trzeba wymieniać amorki do zawieszenia -30 czy można jechać na seryjnych

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

można na serii ;)

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 10:20 ----------

Od wtorku zagościł nowy członek rodziny. Kilka fotek na szybko ;)

IMG_0926.JPG

IMG_0931.JPG

IMG_0932.JPG

IMG_0930.JPG

IMG_0933.JPG

Tak naprawdę dopiero jak zaprkowałem koło B5 to dało się zobaczyć jak duże to jest auto. Tak tego nie czuć ani nie widać

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 09:50 ----------

Żeby nie było że nic się nie dzieje:

uchwyt pod navi/tel

WP_000472.jpg

WP_000474.jpg

Kompleksowość rozwiązania polega na tym iż mogę pod jedno ramie zakładać "holder" na tablet lub mały na telefon a szyba nigdy więcej nie będzie zagracona. Dostęp do wszystkiego jest :decayed:

Dzisiaj wpadła ori roleta tylnej szyby no i podświetlane tylne słupeczki

Niestety muszą poczekać na "dzień elektryka" bo na razie kable wpuszczone pod kanapę.

WP_000475.jpg

Wpadł też cupholder ale nie zrobiłem foto.

Do zrobienia pozostało:

- tarcze przednie - czekają na montaż

- Zbiornik spryskiwaczy z czujnikiem - czeka na montaż

- Uszy w bagaju - też leżą

- założyć dystanse na tył, które wcześniej muszą odwiedzić tokarza :facepalm:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 20:03 ----------

2014-03-13+14.24.02.jpg

Dzisiaj wpadły heble i przy okazji rozbebeszyłem nadkole by wpakować zbiorniczek z czujnikiem :naughty:

P.S. Arturo wiem szału nie ma :polew:

Opublikowano

jest pięknie - sprzedaj Hundaja i rezaj B5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

b5 i tak zostaje ;)

Opublikowano

co to za hebelek ?? z jakimi gratami ??

Opublikowano
  • Autor

288 wentylowany nawiercany. O ile pamietam to hart a klocek zwykla remsa. To rozwiazanie przejsciowe ale szkoda mi bylo inwestowac w cos lepszego jakosciowo bo chce i tak wieksze :decayed:

Opublikowano

Hmm uwaga przy hamowaniu w deszczu żeby coś nie pękło :-P

Te 288.to na tył tak? B-)

Opublikowano
  • Autor
Hmm uwaga przy hamowaniu w deszczu żeby coś nie pękło :-P

Te 288.to na tył tak? B-)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::doh: Przód :doh:

Myślę że nie powinno pękać, zwłaszcza że ja nie miałem jeszcze nigdy niebieskich hebli jak coniektórzy :wink:

Opublikowano

dobrze włożyć też MIKODA tarcze wentylowane,nacinane,nawiercane a do tego ferrodo klocki

Opublikowano
  • Autor
dobrze włożyć też MIKODA tarcze wentylowane,nacinane,nawiercane a do tego ferrodo klocki

Tarcze kupilem od forumowego kolegi wiec nawet nie pamietam firmy. Jak mowilem rozwiazanie tymczasowe

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 11:54 ----------

Tymczasem w tajnej bazie nakładania powłok specjalistycznych :grin::grin:

6gNynRCo9h-pO1cKSg18qbn8JkqkGW8o5pur7A7bqnE=w412-h549-no

WP_000478.jpg

2sVFYGhJuyt30GonyXWS5G9RI0mPvJIep7AYbrwzEZc=w732-h549-no

Opublikowano

Ciekawie to wygląda a w oczy nie wali wsią, gut! :wink:

Opublikowano

No to całe auto trzeba by prysnac :-)

Opublikowano
Ciekawie to wygląda a w oczy nie wali wsią, gut! :wink:

na żywo fajnie...aczkolwiek podmienić na chwilkę nie dał .....:decayed:

Opublikowano
Ciekawie to wygląda a w oczy nie wali wsią, gut! :wink:

na żywo fajnie...aczkolwiek podmienić na chwilkę nie dał .....:decayed:

A do smerfa by pasowało :-)

Opublikowano

poza niuansami przy montażu :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Ciekawie to wygląda a w oczy nie wali wsią, gut! :wink:

na żywo fajnie...aczkolwiek podmienić na chwilkę nie dał .....:decayed:

A do smerfa by pasowało :-)

Będziesz grzeczny to Ci powiem co i jak pochytać by tak ładnie wyszło :polew::polew:

WP_000480%25282%2529.jpg

Swoją drogą przy twoim sposobie jazdy plasti mógł by nie wytrzymać przeciążeń i sam by wysiadł :wink::grin:

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 20:47 ----------

Dzis byl dzien elektryczny. Podpiete fotele, lampki tylnych slupkow i czujnik poziomu sprysku. Troche godzin to zajęło

---------- Post dopisany 07-06-2014 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 23:19 ----------

Za równowartość 60zł zanabyłem wycieraczki z paska. W końcu może się trochę rozjaśni w czasie deszczu.

Opublikowano
:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.