Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i dzisiejszy szybko mod wpadło część pakietu światło. Nogi przód :good:

Zostało coś pomyśleć o tyle + tylne słupki i drzwi.

W międzyczasie przyleciała ori półeczka na tył. Zmienię obicie na czarne i będzie montaż :D

Foto jakieś klepnę w wolnej chwili

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 21:46 ----------

Trochę nowych gratów:

IMG-20131214-WA0008.jpg

IMG-20131214-WA0004.jpg

IMG-20131214-WA0006.jpg

IMG-20131214-WA0002.jpg

Wszystko już wyprane czeka na montaż. Żeby nie było że nic się nie dzieje.

Może w tygodniu wrzucę więcej fotek z montażu. Jeszcze trochę i będzie to "najlepiej wyposażony przedlift" :grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

aaa i jeszcze wpadł altek po regeneracji i nowy przewód od wspomagania bo stary "ślimak" zardzewiał i płyn powiedział papa:facepalm:

Opublikowano

sie dzieje :decayed:

Opublikowano

Mosz kszenon? :decayed: pułka do bagaja na plus :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Kszeno srenon. To będzie ostatnia rzecz jaka zawita w aucie

Opublikowano
Kszeno srenon. To będzie ostatnia rzecz jaka zawita w aucie

ale warto :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale ja nie chce od d*py strony tylko będzie zderzak potem samopoziom i na koniec bix

Opublikowano

prawidłowo....pójdzie trochę grosiwa :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Czego się nie robi dla audi :wink:

Opublikowano
Tak ale ja nie chce od d*py strony tylko będzie zderzak potem samopoziom i na koniec bix

Cool, tak jak ja :thumbup1::thumbup1:

Tyle, że zacząłem od samopoziomu :banan:

Opublikowano

Pertolicie, się tam znocie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Bixów nie ma ale wpadły nowe żarówki od mikołaja :naughty:

2013-12-18+19.08.19.jpg

Opublikowano

Osram? ja miałem 'filipsy' i też dawały rade :wink:

Opublikowano
  • Autor

Si Panie o takie:

NOWOŚĆ OSRAM - H7 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110% (3728500128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak ojcicec i braciki zobaczyli różnicę to wszyscy zaraz zakupili i teraz w golfie turku i setce też śmigają :polew:

---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 12:19 ----------

20131223_122711.jpg

Tak na szybko ;)

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

I wieczorową porą

20131223_175457.jpg

Opublikowano

Chyba coś nie bangla bo nie widzę zdjęć :whistling:

Opublikowano
  • Autor

teraz powinno ;)

Opublikowano

no teraz widać :wink: a spalanie 11.7 to ja mam przy 230km/h :kox::grin:

Opublikowano
  • Autor

Nawet mnie nie wk..... ADR jeb....y:facepalm:

Opublikowano
:grin: no nie załamuj się kup 1.8t przełóż głowicę z ADR (ma bardziej ostre wałki) i śmigaj jak dusza zapragnie:kox:
Opublikowano

jak już to...:

Kiedyś zagości ;)

a tu filmik. Efekt jaki daje wskazówka po ringu :slina:

https://www.dropbox.com/sc/h34z71l3mqvigsz/AMPhs5RDSk

Yno niy pisz, że niy działo

:decayed:

...a po drugi...jo mom już taki cuś od 2 lot...?!:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.