Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]


horny devil

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to już mi się nie chce a po drugie musi mi przeschnąć pierwsza warstwa gładzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to już mi się nie chce a po drugie musi mi przeschnąć pierwsza warstwa gładzi :decayed:

Rozpal ognisko :D

Jest ale w centralnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myje bo wkur***m się tylko wgniotkami i kolejnymi rysami, które systematycznie mi fundują sąsiedzi.

Co do fot to chodziło mi o pomalowane dekory. Foto nie oddają realu. Kolor z daleka wygląda jak ciemna satyna, przy bliższym kontakcie widać że to półmat. Jak by się przypatrzeć to taki piaskowy w strukturze. Ładnie się mieni przy zimnym białym ledzie. W sumie w kazdym świetle wygląda inaczej ten kolor. Cieszę się że ziarno w lakierze się nie zlało i nie ma pasów (bo ten typ lakieru ma taką tendencję).

Kolejny etap moicj lakierniczych osiągnięć to będzie malowanie zdesia :D chyba od razu też tylny będę malował bo wygląda jak po wojnie.

Osłona przegubu ogarnięta w sobotę ale druga też już się sypie. w prawdzie nie wylewa się smar ale widać takie mikropęknięcia więc to tylko kwestia czasu aż szczeli. No cóż 20 lat zrobiło swoje.



P.S. Dziś rano cudem unikłem dzwona. Koleś mi wyjechał z podpożądkowanej. Pati mało nie przeskoczyła z fotela pasażera na kierowcy. Od dawna se obiecuje że jak się ktoś napatoczy to wale jak w dym. Niestety zdrowy odruch znowu wziął górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko zdjąć ten dekor długi ? trzeba rozbebeszać konsolę?

Pierwszy raz tak. Ja przy poprzednim montażu po prostu nie zakładałem tam klipsa i teraz było 10 minut roboty ze schowkiem i gotowe.

Ten klips jest centralnie na środku konsoli. Niekturzy łamią po prostu ten pręcik ale ciężko to zrobić tak by nie pogiąć listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko zdjąć ten dekor długi ? trzeba rozbebeszać konsolę?

Pierwszy raz tak. Ja przy poprzednim montażu po prostu nie zakładałem tam klipsa i teraz było 10 minut roboty ze schowkiem i gotowe.

Ten klips jest centralnie na środku konsoli. Niekturzy łamią po prostu ten pręcik ale ciężko to zrobić tak by nie pogiąć listwy

Ok dzięki przymierzam się do ściągania.może obejdzie się bez strat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...