Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błedy z adresu 03 ABS/ESP


ciapo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po użyciu Vag-a wyświetliły mi się błędy z adresu 03 ABS/ESP

00532-Supply voltage B+

07-10 Signal to Low-intermittent

00526 Breke Light Switch F

36-10 Open Circuit Intermittent

Możecie wskazać co jest do wymiany? Ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wujka google to nie ma ??? :facepalm:

00526 - czujnik stopu

00532 -za niskie ładowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd to sprawdź sobie akumulator może wystarczy go podładować, jak też prąd ładowania- możliwe też że aku już umiera nie nie trzyma prądu. Natomiast drugi dotyczy czujnika/włacznika świateł przy pedale hamulca - sprawdź czy świecą ci światła hamulca, dla upewnienia się że czujnik jest uszkodzony wejdź w bloki pomiarowe silnika grupa 06 i zobacz czy wartości jedynkowe zmieniają się na 0 jak pedał jest nie wciśnięty jeśli wartości się nie zmieniają to czujnik do wymiany-koszt w granicach 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd to sprawdź sobie akumulator może wystarczy go podładować, jak też prąd ładowania- możliwe też że aku już umiera nie nie trzyma prądu. Natomiast drugi dotyczy czujnika/włacznika świateł przy pedale hamulca - sprawdź czy świecą ci światła hamulca, dla upewnienia się że czujnik jest uszkodzony wejdź w bloki pomiarowe silnika grupa 06 i zobacz czy wartości jedynkowe zmieniają się na 0 jak pedał jest nie wciśnięty jeśli wartości się nie zmieniają to czujnik do wymiany-koszt w granicach 50zł.

Sprawdzałem vagiem tę grupę 06 i u mnie wartości 0 0 0 przy nie wciśniętym pedale hamulca zmieniły się na 0 1 1 po wciśnięciu pedała. Pytanie czy ta pierwsza pozycja także powinna się zmienić z 0 na 1 czy nie? Jeśli tak to co oznacza brak tej zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza cyfra odnosi się do pedału sprzegła czyli z tego wynika że czujnik przy pedale hamulca dobrze wskazuje, a próbowałeś skasować błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie 03 wyskoczył mi taki błąd, ale czy on ma związek z pedałem hamulca? Chyba nie bardzo, choć pewien na 100% nie jestem:mysli: Tak w ogóle to podczas skanowania on mi się raz pojawia potem kilka razy się nie pojawia potem znowu się pojawi itd.

18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU

P1850 - 35-10 - - - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bład coś wskazuje na problemy z komunikacją sterownika - może gdzieś nie zawsze jest styk i stąd go czasami wyrzuca,rozumię że reszta błędów już usunięta i nie wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...