Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Błyskanie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze wyjac zarnik przed kupnem czy moge to sprawdzic jakos moze po kodzie :mysli: mam bixenon

Opublikowano

musze wyjac zarnik przed kupnem czy moge to sprawdzic jakos moze po kodzie :mysli: mam bixenon

Ja mam jak byk na reflektorze napisane D1S - otworzysz maskę to od razu zobaczysz.

Pewien jesteś że masz bixenon? Mi w serwisie powiedzieli że w B7 nie było montowanych bi i że często ludzie mylą bixenony z xenonami skrętnymi :mysli:

Opublikowano

Masz racje jest napisane jak byk na lampie tez mam D1S,a co do Bi to ja mam kod 8ED=BI-functional headlight with gas discharge lamp,for driving on the right.I co o tym myslisz? :mysli:

Opublikowano

W B7 nie było zwykłych xenonów tylko BI a żarówka D1S

Opublikowano
Mi w serwisie powiedzieli że w B7 nie było montowanych bi i że często ludzie mylą bixenony z xenonami skrętnymi mysli

Jezuuuuuuuuu !Zmień serwis stary .

Opublikowano

Masz racje jest napisane jak byk na lampie tez mam D1S,a co do Bi to ja mam kod 8ED=BI-functional headlight with gas discharge lamp,for driving on the right.I co o tym myslisz? :mysli:

jesli zapalasz długie i zapalają się żarówki H7 - to nie masz bi. Poczytaj sobie o xenonach i wszystko będzie jasne.

Też mam kod 8ed i na bank nie mam bixenonów - światła długie oświetlają mi żarówki H7 - sprawdź sobie czy też tak masz.

Opublikowano

Masz racje jest napisane jak byk na lampie tez mam D1S,a co do Bi to ja mam kod 8ED=BI-functional headlight with gas discharge lamp,for driving on the right.I co o tym myslisz? :mysli:

jesli zapalasz długie i zapalają się żarówki H7 - to nie masz bi. Poczytaj sobie o xenonach i wszystko będzie jasne.

Też mam kod 8ed i na bank nie mam bixenonów - światła długie oświetlają mi żarówki H7 - sprawdź sobie czy też tak masz.

co Wy piszecie :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 09:18 _________________________________________________Kolega Keżor wytłumaczył na czym polega bixenon

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18527.0.html;highlight=bixenon

Opublikowano
Mi w serwisie powiedzieli że w B7 nie było montowanych bi i że często ludzie mylą bixenony z xenonami skrętnymi mysli

Jezuuuuuuuuu !Zmień serwis stary .

Pewnie i masz racje- w serwisach też bzdury gadają - ale poco mi w reflektorze żarówka H7 wobec tego?

Dzisiaj sobie jeszcze to sprawdzę dokładnie - jak się okaże że mam bixenony to tylko będę sięcieszył.

Opublikowano

Tez uwazam ze w b7 sa tylko Bi a to ze jest zarowka h7 to jest normalne moj ojciec w S-klasie ma Bi i tez ma zarowke h7.

Opublikowano

Pewnie i masz racje- w serwisach też bzdury gadają - ale poco mi w reflektorze żarówka H7 wobec tego?

Zrób nam zdjęcie lampy jak możesz , musze zobaczyć to H7 :)

Opublikowano

Tez uwazam ze w b7 sa tylko Bi a to ze jest zarowka h7 to jest normalne moj ojciec w S-klasie ma Bi i tez ma zarowke h7.

No oczywiste że ma i że TY masz.Podałem link w którym jest opisane czym sie różnią xenony od bixenonów :)

Opublikowano

Pewnie i masz racje- w serwisach też bzdury gadają - ale poco mi w reflektorze żarówka H7 wobec tego?

Zrób nam zdjęcie lampy jak możesz , musze zobaczyć to H7 :)

Może chodzi mu o lampki do jazdy dziennej :mysli:

Opublikowano

Może chodzi mu o lampki do jazdy dziennej :mysli:

Tyle że tam nie ma napewno H7, lecz (chyba) takie żarówki jak od kierunków tyle że białe

Opublikowano

Może chodzi mu o lampki do jazdy dziennej :mysli:

Tyle że tam nie ma napewno H7, lecz (chyba) takie żarówki jak od kierunków tyle że białe

dokładnie :)

Opublikowano

Już wszystko wiem - przepraszam za zamieszanie - Pan z serwisu wprowadził mnie w błąd a ja w tym błędzie konsekwentnie tkwiłem i stąd bzdury które pisałem wcześniej.

Dzisiaj sobie sprawdziłem i rzeczywiście światła długie lecą z ksenona czyli mam bi :wallbash:

Myślałem że żarówki H7 (bo na reflektorze obok D1S mam H7 napisane) są do świateł długich a okazuje się że do dziennych.

Jeszcze raz przepraszam :embarrassed:

Opublikowano

Taki masz,bo coś dalej nie rozumiem

901e6d39f77f6237.jpg

Opublikowano

Zarowka do jazdy dziennej to napewno nie h7 jest to zarowka taka sama jak przy kierunkach tylko ze przezroczysta :>

Opublikowano

Zarowka do jazdy dziennej to napewno nie h7 jest to zarowka taka sama jak przy kierunkach tylko ze przezroczysta :>

Kolego to właśnie napisałem 3 posty wyżej

Opublikowano

Taki masz,bo coś dalej nie rozumiem

Tak - taki mam, tylko żarówkom się nie przyglądałem a na reflektorze mam H7 nie wiadomo skąd wyryte. Po Waszych postach poszedłem do auta i doszedłem w końcu do całej prawdy i tylko prawdy :notworthy:

Nie ma tam H7 tylko jakaś zwykła bańka wsadzona, która w dzień świeci na brązowo bo żółtym bym tego nie nazwał :disgust:

Ale narobiłem zamieszania - moja wina - domysłami się kierowałem zamiast sprawdzić organoleptycznie (na przyszłość nie będę słuchał ludzi z serwisu zanim nie zobaczę, dotknę lub poliżę) :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a to mozna iloc K zmienic zarnikami ?? od zernikow zalezy ilosc K ?? mi tez w nocy mrugaja :/ jade i jak stroboskop zgasnie i zapala sie ale nie za czesto kolega napisal ze lepiej wymienic bo moze sie cos zpindolic wiecej a 200zł to nie duze koszta :) tylko nie wiem jak z tymi K zmieniac nie zmieniac jak zmieniac to na ile czy zostac z ori K ?? K=Kalviny czy cos :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.