Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy opłaca się naprawiać felgi


SzakalA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem felgi 17 s-line ori. Jednak są krzywe. Czy opłaca się naprawiać? Czy lepiej poszukać prostych? Jak z trwałością felg po prostowaniu. Ktoś ma doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się opłaca prostować. Jeśli jest to na pewno ori a nie jakiś chinol to tym bardziej. Zależy jeszcze jakie to skrzywienie bo nie każde idzie naprawić, felga może pęknąć lub też któregoś rodzaju skrzywień nie naprawiają.

Podjedź do jakiegoś zakładu i zapytaj sie co i jak, wtedy będziesz wiedział czy sie opłaca czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi ori s-line 17" cali. kupiłem za 600. Za cztery prostowanie i malowanie krzyknęli 700. to dużo czy takie są ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi ori s-line 17" cali. kupiłem za 600. Za cztery prostowanie i malowanie krzyknęli 700. to dużo czy takie są ceny?

Mi za 16'' powiedzieli 600zl wiec chyba ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za prostowanie 4 sztuk + spawanie jednej 17'' dałem 400zl i robota mega profi a felgi była tragedia:facepalm: Dać za naprawe więcej niz za felgi to troche bez sensu , jak dałem 600zl to raczej będą chinole :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za prostowanie krzyczą średnio od 70 zł za sztukę więc przy hurcie można pewnie trochę utargować :wink:

co do malowania to też cena podobna bo i około 100 za sztukę krzyczą za proszkowe. więc jak się zsumuje wszystko do kupy to wyjdzie ok 600 jak nic :whistling:

dlatego fele 17 cali w super i dobrym stanie kosztują i 1,5 klocka :naughty: oczywiście ori :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za prostowanie krzyczą średnio od 70 zł za sztukę więc przy hurcie można pewnie trochę utargować :wink:

co do malowania to też cena podobna bo i około 100 za sztukę krzyczą za proszkowe. więc jak się zsumuje wszystko do kupy to wyjdzie ok 600 jak nic :whistling:

dlatego fele 17 cali w super i dobrym stanie kosztują i 1,5 klocka :naughty: oczywiście ori :thumbup1:

Dzięki Panowie za opinie.

Z ceny za felgi jeszcze urwałem 100 więc z zakupie wyszły mnie 500 jak do 500 uda mi się zrobić to będzie ok. Czy ktoś naprawiał felgę w Alumicar Strona Główna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz możesz spróbować tutaj Prostowanie felg, naprawa - Warszawa - Wola, Felgus

kilka już zostało wyprostowanych więc firma sprawdzona i ceny całkiem przyzwoite :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz możesz spróbować tutaj Prostowanie felg, naprawa - Warszawa - Wola, Felgus

kilka już zostało wyprostowanych więc firma sprawdzona i ceny całkiem przyzwoite :wink:

robiłeś u nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz możesz spróbować tutaj Prostowanie felg, naprawa - Warszawa - Wola, Felgus

kilka już zostało wyprostowanych więc firma sprawdzona i ceny całkiem przyzwoite :wink:

robiłeś u nich ?

ja i koledzy - zobaczymy na wiosnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy po feldze widać, że była prostowana? Jak sprawdzić czy felgi były wcześniej prostowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za prostowanie krzyczą średnio od 70 zł za sztukę więc przy hurcie można pewnie trochę utargować :wink:

co do malowania to też cena podobna bo i około 100 za sztukę krzyczą za proszkowe. więc jak się zsumuje wszystko do kupy to wyjdzie ok 600 jak nic :whistling:

dlatego fele 17 cali w super i dobrym stanie kosztują i 1,5 klocka :naughty: oczywiście ori :thumbup1:

Dzięki Panowie za opinie.

Z ceny za felgi jeszcze urwałem 100 więc z zakupie wyszły mnie 500 jak do 500 uda mi się zrobić to będzie ok. Czy ktoś naprawiał felgę w Alumicar Strona Główna

Swoje oddałem jednak do Strona Główna

Sami robią wszystko, malują proszkowymi lakierami i mają piec do na miejscu. Na stronie napisali, zniżki dla klubów.

Moje felgi wymagają :

3 lekkiego prostowania

dwie mają uszkodzony ran w tym w jednym do napawania

wszystkie do malowania

Wycenili mi wszystko na 500 za komplet, wydaje mi się że cena niezła.

Poniżej zamieszczam zdjęcia jak obecnie wyglądają, wrzucę później zdjęcia po renowacji.

2013_01_01_506.jpg

2013_01_01_507.jpg

2013_01_01_508.jpg

2013_01_01_509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy 70 zl max za prostowanie felgi biorą

musze im jedną zawiezc powypadkową zobaczymy czy cos z tym zrobią i za ile :D

tak czy inaczej warto Eski wyprostowac bo piękna fela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...