Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o wskazania/funkcję FIS'u.


Czarnybeduin

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie powiem, że szukałem na forum odpowiedzi na moje pytanie ale nie znalazłem, stad nowy temat ;)

Pacjent to B6 2003 z kolorowym fisem. Do tej pory w każdej a4, a6, octavi co jeździłem FIS miał opcję "1" i "2" gdzie 1 to były wskazania które co jakiś czas się resetowały a 2 trzeba było samemu wyzerować, wiecie o co chodzi. U mnie nie ma wyboru pomiędzy "1" a "2" ;/ Czy jest możliwość włączenia tego? W jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to się zmienia bo tak jak napisałem jeździłem m.i.n B7'ką, octavią itd gdzie była właśnie taka opcja. Problem taki, że u mnie nie ma możliwości zmiany trybu z 1 na 2. Po wciśnięciu tego przycisku o którym wspominasz mogę ekran wyłączyć lub przełączyć na nawigację (o ile w tym momencie akurat jej używam). Już wiesz o co mi chodzi? :) Chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja, żeby uruchomić u mnie tryb 1 i 2 a nie ciągle mieć tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj watku dotyczacego montazu manetki w celu rozbudowy komputera do pelnego FIS. Ja ostatnio to robilem i tam w programowaniu trzeba bylo wybrac co ma byc wyswietlane przez komputer. Byla opcja "1" "2" lub "1i2" moze masz zaprogramowana tylko 1 i dlatego nie mozesz przelaczyc.

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...