Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elementy z carbonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Czy ktoś z was próbował robić jakieś elementy z carbonu?

Interesują mnie koszta materiałów i sprzęt który jest potrzebny do wykonania jakiegokolwiek elementu.

Opublikowano

chyba koledze PUMA ktos to obklejal i wyszlo zaje....:hi:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

chyba koledze PUMA ktos to obklejal i wyszlo zaje....:hi:

o sory ty chciales robic a nie obklejac zle przeczytalem:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :)

Opublikowano

Jak już zrobisz napisz na forum i dołącz zdjęcia.

Opublikowano
Cześć.

Czy ktoś z was próbował robić jakieś elementy z carbonu?

Interesują mnie koszta materiałów i sprzęt który jest potrzebny do wykonania jakiegokolwiek elementu.

Ja kiedyś. Wszystko zależy co chcesz robić ? Czy chcesz tylko obklejać czy robić elementy.

Jak obklejać to potrzebujesz włókno węglowe, żywicę epoksydową i coś czym odciągniesz naddatek żywicy. Są gotowe zestawy na allegro, możesz sobie kupić i spróbować.

Opublikowano

Ja dziś spróbowałem okleić jeden element i nie wyszło najgorzej ;) za niedługo zabieram się za resztę. Pozdro

d8f30904bfd91137med.jpg

Opublikowano

Ja mam oklejone wszystkie dekory,popielarki i ramię biegów. Nawet fajnie to wyszło.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Opublikowano
chyba koledze PUMA ktos to obklejal i wyszlo zaje....:hi:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

chyba koledze PUMA ktos to obklejal i wyszlo zaje....:hi:

o sory ty chciales robic a nie obklejac zle przeczytalem:facepalm:

Mylisz pojęcia ja nie mam nic naklejane:wink:

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Ja dziś spróbowałem okleić jeden element i nie wyszło najgorzej ;) za niedługo zabieram się za resztę. Pozdro

http://images35.fotosik.pl/1780/d8f30904bfd91137med.jpg

Przecież to folia jest nie Carbon:doh:

Opublikowano
chyba koledze PUMA ktos to obklejal i wyszlo zaje....:hi:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

chyba koledze PUMA ktos to obklejal i wyszlo zaje....:hi:

o sory ty chciales robic a nie obklejac zle przeczytalem:facepalm:

Mylisz pojęcia ja nie mam nic naklejane:wink:

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Ja dziś spróbowałem okleić jeden element i nie wyszło najgorzej ;) za niedługo zabieram się za resztę. Pozdro

http://images35.fotosik.pl/1780/d8f30904bfd91137med.jpg

Przecież to folia jest nie Carbon:doh:

sory P-U-M-A faktycznie pomylilem pojecia:facepalm:

Opublikowano

Spok:wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Podepn sie nie zostalo komus jakies kawalki niepotrzebne

Potrzebuje kilka malych kawalkow chce to klarem prysnac zobaczyc jak bedzie w polysku wygladalo

Moze zostalo komus troche odpadow?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.