Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ledzwi nie mialem, masz jakies wskazowki jak to podpiąć?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakby co to mam takie ( na sprzedaz) zrobione :wink: z opcja podswietlaych tylnych siedzen :decayed:

Przy zmianie foteli ładnie sobie podciagasz wiazki jak ORI w podłodze, prowadzac do bezpiecznika po lewej stronie deski .

IMG_8461.jpg

Opublikowano

Nastepne pytanko. Stolki zakupione z el. Regulacja i z pamiecia, ledzwiami i grzaniem.

Jesli chce podlaczyc fotele aby chodzila regulacja i grzanie ale bez pamieci, beda chodzic? Czy jakies cp trzeba sciagac?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Elektryka bedzie ci chodzić :wink:

Jesli chodzi ogrzanie to musisz zmienic klimatronik aby to odpalć , dodatkowo nie wiem czy twoj MCE 09 obsluguje grzanie .

Jaki masz sterownik ?

Przy takiej zmianie pasuja od razu puscic instalacje pod grzane fotele aby tego nie robic drugi raz .

wiazki tez mam jakby co :decayed:

Opublikowano
Elektryka bedzie ci chodzić :wink:

Jesli chodzi ogrzanie to musisz zmienic klimatronik aby to odpalć , dodatkowo nie wiem czy twoj MCE 09 obsluguje grzanie .

Jaki masz sterownik ?

Przy takiej zmianie pasuja od razu puscic instalacje pod grzane fotele aby tego nie robic drugi raz .

wiazki tez mam jakby co :decayed:

Grzanie mam seryjnie, nie mialem tylko ledzwi i elektrycznego sterowania, jesli mialem w serii takze pakiet podswietlenia to czerwone kostki beda w aucie czy zle to dedukuje ?

Opublikowano

No wlasnie zajrzalem i sa kostki czerwone , ostatnie dwa pytanka, to jakie piny potrzeb6je (ew. Z czego mozna podpasowac) i czy mozna ukrasc prad z ktorej z kostek sasiednich :)

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

do elektryki foteli trzeba pociagnac odpowiednio grube przewody ( 2,5 mm)

nr pinow sa w pierwszym poscie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moze mi ktos pomoze bo zglupialem, zasilanie podpiete, dzialaja ledzwie, i dziala regulacja oparcia, siedziskomprzod tylmi gora dol nie dziala.... jakies pomysly? Fotele sa z pamiecia, ale podobno nijak to sie ma do ich dzialania...

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 23:58 ----------

Zdjecia... jest tak jakby jedna wolna kostka widoczna na foto... moze czegos brak?tu6e9eta.jpg

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fotel pasazera zaczal dzialac , kostka nie byla dopieta, a kierowcy tylko ledzwie, da rade jakos to narazie uruchomic zanim przyjda te przyciski od Ciebie?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Taki przelacznik jest prawidlowy? http://allegro.pl/audi-a4-a6-przelacznik-panel-fotela-8k0959747-i4225183088.html

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Niestety po upamięć przyciski fotela są inne i nie bedą działać, musisz czekać na przełączniki :(

Opublikowano

Przelaczniki przyszly (dzieki Grzegorz) a fotele i tak siedzialy juz w sobote :), ustawilem sobie fotel kierowcy wyprowadzajac przewody poza niego i podajac na poszczegolne silniczki 12v regulowalem fotel pod siebie, jutro doloze wlacznik od Wrc i bedzie gitara... powiem Wam ze jednak jest roznica duza miedzy sportami a stolkami :) jedyne co to wydaje mi sie ze skora w moich poprzednich fotelach jest bardziej odporna na zuzycie.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Przelaczniki przyszly (dzieki Grzegorz) a fotele i tak siedzialy juz w sobote :), ustawilem sobie fotel kierowcy wyprowadzajac przewody poza niego i podajac na poszczegolne silniczki 12v regulowalem fotel pod siebie, jutro doloze wlacznik od Wrc i bedzie gitara... powiem Wam ze jednak jest roznica duza miedzy sportami a stolkami :) jedyne co to wydaje mi sie ze skora w moich poprzednich fotelach jest bardziej odporna na zuzycie.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Łukasz, a te przełączniki pod pamięć masz do sprzedania ?

Opublikowano

Grzesiek zabiera..

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Boghdan jesli potrzebujesz to ci dam :wink: mam jeszcze cała wiazke pod Pamiec :decayed:

Będę chyba działał z pamięcią u siebie, na razie kompletuję graty, gdybyśmy się dogadali z wiązką i przełącznikami to jeszcze sterownik mi brakuje:kwasny:

Opublikowano
a teraz jak masz podpieta elektryke ?

Tzn ? mam elektryczną regulację i grzane, instalację do grzania robiłem sam w/g schematu

Opublikowano

To dogadajcie sie panowie, bo jutro wycinam zbedne garty i wysle, chociaż znajac mnie i checi do rezania, za miesiac lub dwa bede tego szukal i rezal pamiec, bo boczek mam, ale slowo sie rzeklo.. pzdr

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.