Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczytałem kilka razy pierwszy post i nie rozumiem gdzie wpiąć sie w bezpieczniki. W brązowa wtyke bezpiecznik nr 5 od grzania d*p, czy czerwona wtyka bezpiecznik nr 3 ? Przydałoby się faktycznie trochę uporządkować ten wątek. Dzięki wrzosu o to mi chodziło jak to najlepiej puścić :)

WTYCZKA CZERWONA Fotela

PIN 2 to zasilanie od lampki oświetlenia fotela. Ciągniemy do MCE 09 WTYKA T17l ( czarna) PIN 14 (QQ1 na tył)

PIN 3 to masa od lampki oświetlenia fotela (QQ1 na tył) łapiemy w dowolnym miejscu po drodze od fotel do skrzynki z bezpiecznikami.

PIN 4 to zasilanie 12V do bezpiecznika nr 3 w czerwonej duzej wtyczce od strony kierowcy

PIN 5 to masa elektrycznych foteli. łapiemy w dowolnym miejscu po drodze od fotel do skrzynki z bezpiecznikami

:hi:

jak sam robisz wiązkę to mostkujesz 2 pin kostki fotela kierowcy z 2pinem fotela pasażera oraz 4 pin z kostki fotela kierowcy z 4pinem kostki fotela pasażera

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Dobra ten zapis mnie zmylil i juz zglupialem gdzie to w koncu podlaczyc. Elsa nie chce mi sie odpalic to sam bym poszukal na schemacie.

"Podłączenie zasilania siedzeń do listwy bezpieczników po stronie kierowcy:
Brązowa szyna, bezpiecznik nr 5, 30A (pin do bezpiecznika: PIN 000 979 306 E 4,8mm) ja nie potrzebowałem bo miałem bezpiecznik od grzanych foteli 30A"

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

zmieniłem fotele na grzane wentylowane elektryka bez pamięci polift , posiadam klimatyzację 3 strefy poprzednio miałem fotele z lędźwie elektryczne i grzaniem przód czyli 4 wtyczki pod fotelem , po zmianie foteli nie działa grzanie foteli tzn: załącza się grzanie i po 5 sekundach gaśnie na panelu lampka grzania , jak uruchomić grzanie a najlepiej wentylowanie foteli :)

Opublikowano

klimatronik trzeba zmienić

na opcję z wentylacją

Opublikowano

klimatronik trzeba zmienić

na opcję z wentylacją

tak jak w pierwszym poście jest opisane :naughty:

Opublikowano

klimatronik trzeba zmienić

na opcję z wentylacją

tak jak w pierwszym poście jest opisane :naughty:

8t0820043s climatronic sciągnać CP

a przewody u mnie już są w instalacji czy muszę je dokładać

kodowanie vcds i będzie wiało w tyłek ?? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakim kluczem odkręcać stołki? W kilku miejscach czytałem że TORX50 pasuje, ale udało mi się odkręcić tylko jedną śrubę, a reszta omyka mi i nie chcę więcej probować żeby nie zjechać ich. Czy właściwym kluczem jest typ XZN? Jeśli tak to jaki rozmiar? Też 50?

Na obrazku nr 8:

wkretaki-typy-koncowek.gif

Aha... I czy opanował ktoś jak zdejmować plastikową osłonę śrub z przodu stołka, Jak dla mnie było to dość ciężkie aby ich nie uszkodzić. I jedną z czterech uszkodziłem :/

Edytowane przez gaciu

Opublikowano

klucz do śrub stołków to spline M10.

nie radzę próbować torxami.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Czy fotele z pamięcią ( tylko ktoś wyciągnął moduły pamięci )beda działały na zwykłej elektrycznej regulacji .

Drugie pytanie czy kanapa tylna będzie pasowała od kombi do sedana

Opublikowano

Witam

Czy fotele z pamięcią ( tylko ktoś wyciągnął moduły pamięci )beda działały na zwykłej elektrycznej regulacji .

Niestey nie bedą .

Witam

Drugie pytanie czy kanapa tylna będzie pasowała od kombi do sedana

Kanapa bedzie pasować a oparcie rozni sie tylko mocowaniem pod rolete.

Opublikowano

A jeśli sterowniki były by zamontowane to wtedy ruszy ?

Ile taki sterownik kosztuje ?

Opublikowano

do a6 c7 około 400zł za sztukę na fotel

Opublikowano

Jaki numer ma ten moduł pamięci ??

Opublikowano

A jeśli sterowniki były by zamontowane to wtedy ruszy ?

Ile taki sterownik kosztuje ?

jeśli będą z tego samego auta. jeśli nie-CP.

nowy w aso ok 1800 :decayed:

używkę strasznie ciężko dostać, a jak jest to trzeba liczyć z 800zł

8K0959760

8T0959760D lub E

do a6 c7 około 400zł za sztukę na fotel

pasują z C7??

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

A jeśli sterowniki były by zamontowane to wtedy ruszy ?

Ile taki sterownik kosztuje ?

jeśli będą z tego samego auta. jeśli nie-CP.

nowy w aso ok 1800 :decayed:

używkę strasznie ciężko dostać, a jak jest to trzeba liczyć z 800zł

8K0959760

8T0959760D lub E

do a6 c7 około 400zł za sztukę na fotel

pasują z C7??

4g8959760

z c7 nie pasują do b8

Opublikowano

Witam

Czy fotele z pamięcią ( tylko ktoś wyciągnął moduły pamięci )beda działały na zwykłej elektrycznej regulacji .

Drugie pytanie czy kanapa tylna będzie pasowała od kombi do sedana

najprościej uruchomisz fotel kupując inny w full elektryce i przełożysz przyciski+wiązka. lub dorwać wiązkę wraz z przełącznikami

Opublikowano

Witam

Czy fotele z pamięcią ( tylko ktoś wyciągnął moduły pamięci )beda działały na zwykłej elektrycznej regulacji .

Drugie pytanie czy kanapa tylna będzie pasowała od kombi do sedana

najprościej uruchomisz fotel kupując inny w full elektryce i przełożysz przyciski+wiązka. lub dorwać wiązkę wraz z przełącznikami

moje stare maja elektryczna regulacje czyli wystarczy przełożyć kable i przełączniki i powinno działać.

Czy moduł 8K0 907 063 A obsługuje podgrzewane fotele???

Czy moduł 8K0 907 063 A obsługuje podgrzewane fotele???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.