Treść opublikowana przez piotrekmw2
-
Luz nowego koła dwumasowego
Wiatam takie luzy w nowym kole dwumasowym jest dopuszczalny czy koło jest wadliwe (nowe koło firmy LUK) https://youtu.be/BDJ7YiW8h8Q
-
Wymiana turbiny
Witam czy po wymianie turbiny trzeba ja adaptować czy może zakładam i ma działać
-
Regeneracja DPF
Dzięki za podpowiedz
-
Regeneracja DPF
Jak wyglądają procedury adaptacji czujnika różnicy ciśnień i zerowania dpf
-
Regeneracja DPF
Witam Czy filtr Dpf po regeneracji (myciu ) trzeba jakoś adaptować czy wystarczy założyć i ma działać ?
-
Błąd P145F00
Dzięki za zainteresowanie i odpowiedz
-
Błąd P145F00
Wiatam Mam problem z pojawiającym się błędem P145F00-Mass air flow in regeneration operation too high Co może być przyczyna tego błędy ?
-
rozrusznik za wcześnie zaczyna krecic
Dokładnie tak powinno być ale w moim przypadku po 2s zaczyna kręcić a zapala dopiero po tym jak kontrolka od świec zgaśnie
-
rozrusznik za wcześnie zaczyna krecic
Nie ma żadnych błędów w sterowniku silnika
-
rozrusznik za wcześnie zaczyna krecic
Tylko w minusowych temperaturach tak jest ale zdarza się ze czasami zaczeka na rozgrzanie świec i dopiero wtedy zacznie kręcić
-
rozrusznik za wcześnie zaczyna krecic
witam problem objawia się tym ze przy probie rozruchu na zimnym silniku rozrusznik zaczyna kręcić w czasie gdy kontrolka świec żarowych jeszcze świeci a silnik zapala dopiero po zgaśnięciu kontrolki świec żarowych co możne być przyczyna takich amonali ? pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi
-
poziomowanie reflektorów (niewłaściwie zakodowany sterownik )
Dzięki za podpowiedz wszystko zaczęło działać Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
poziomowanie reflektorów (niewłaściwie zakodowany sterownik )
witam całe poziomowanie robiłem od podstaw (czujniki, okablowanie, sterownik poziomowania), w ABS zakodowałem poziomowanie w sterowniku 55 zrobiłem nastawy podstawowe wszystko zaczęło działać, lampy normalnie ustawiają się po zapaleniu samochody na fisie nie ma błędów . Został tylko jeden problem w w gateway 19 pojawił się błąd NIEWŁAŚCIWIE ZAKODOWANY STEROWNIK ,na liście wszystkich sterowników wszystkie są na zielono natomiast 55(w pamięci brak błedów) jest na żółto proszę o podpowiedz co może być przyczyną takiego błędu
-
Wymiana spryskiwacza reflektora
Witam mam pytanko czy spryskiwacz 8K0955102B Będzie pasował w miejsce 8K0 955 102A Bo na zdjęciach wyglądają inaczej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Przewód prowadziłem po lewej stronie przez zaślepkę plastikowa która idą przewody do komory silnika, wystarczył mi metr przewodu do tego dla bezpieczeństwa założyłem na niego peszel plastikowy jutro mogę wysłać zdjęcia na e-mail Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Witam Miałem podobny problem na alternatorze było 14,4v a na podszybiu 13,5v , okazało się ze winny jest przewód miedzy skrzynka ,rozrusznikiem a alternatorem. Ja dołożyłem drugi przewód 25mm2 bezpośrednio miedzy alternatorem a skrzynka a stary jest odpięty od alternatora i zaizolowany . Teraz napięcie na skrzynce jest identyczne jak na alternatorze i wynosi. 14,4v Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
wymiana lamp
czy sterownik 8H0907357a będzie obsługiwał xenon skretny???
-
CAGA Zapalił i zgasł
Filtr był wymieniony w 2014.09 15tys km Podpinalem nie było błędów, teraz pali i jest ok , tylko zastanawia mnie jaki jest tego powód zdarzyła mi się podobna sytuacja pare miesięcy temu. Teraz zastanawiam się czy to nie jest wina 8T0127247C (prawdopodobnie jest to zawór zwrotny i może się zacina ) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
CAGA Zapalił i zgasł
Witam Dziś rano samochód zapalił i po 10 sekundach zgasł (wyglądało to jak by się dusił ) wiec spróbowałem go odpalić i nic po kilku próbach zaczął łapać i wreszcie zapalił brak jakichkolwiek błędów . Proszę o pomoc w zlokalizowaniu przyczyny tej sytuacji Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Witam Czy gateway z2007roku (8T0907468F )może blokować podgrzewanie foteli ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
jeśli zamiast 8K2 959 674 zamontuje 8K2 959 674 A będzie działać normalnie czy możne pojawia się jakieś błędy?????
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
panowie jaki sterownik klimatronika mam zakupić do podgrzewanych foteli do tej pory miałem zamontowany 8T1820043Q czy 8T1820043AC będzie pasował ???
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
najprościej uruchomisz fotel kupując inny w full elektryce i przełożysz przyciski+wiązka. lub dorwać wiązkę wraz z przełącznikami moje stare maja elektryczna regulacje czyli wystarczy przełożyć kable i przełączniki i powinno działać. Czy moduł 8K0 907 063 A obsługuje podgrzewane fotele??? Czy moduł 8K0 907 063 A obsługuje podgrzewane fotele???
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Jaki numer ma ten moduł pamięci ??
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
A jeśli sterowniki były by zamontowane to wtedy ruszy ? Ile taki sterownik kosztuje ?