Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i do mnie wjechały fotele S line z Alcantarą :) Mam trzy pytania odnośnie podłączenia:

1. W nowych fotelach mam elektryczne lędźwie, a w poprzednich nie było. Gzie do instalacji samochodu podłanczam + (podajże brązowo czarny przewód) dochodzący do zasilania lędźwi?

2. Jaki numer mają piny w tej wtyczce czerwonej ale w tej części w podłodze?

3. Wie ktoś jak wyciągnąć piny z kostki czerwonej wychodzącej z foteli? Męczyłem się 2 godziny i nie mogę ich wyciągnąć.

Opublikowano

1. Nie powiem gdzie dokładnie się zasila lędźwia ale możesz wziąć + z jakiegokolwiek miejsca bo tym steruje tylko + bez canów itp.

2. 000 979 022 E ?? czy mówisz o tym cieńszym? Bo tam są z 3 rodzaje

3. Jest niestety do tego specjalny przyrząd, ale można spróbować dwoma bardzo cienkimi śrubokrętami płaskimi wybić tego pina,ale jest duże ryzyko uszkodzenia blaszek w pinie. Mi się parę razy udało.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

1. Wiem że wystarczy pociągnąc plus i minus ale chciałem zrobić to oryginalnie przez bezpiecznik i na ori pinach dlatego pytam gdzie to idzie w oryginale?

2. Potrzebuję piny które montuję do gniazda w podłodze do którego wchodzi ta czerwona wtyczka z siedzenia o oznaczeniu:4F0937733B

3. JEśli nie da się ich wyciągnąć to jakie one mają oznaczenie to sobie je kupię. To są te piny które wchodzą w te piny z punktu wyżej.

Opublikowano

000979132E

000979025E

To chyba te ale niech ktoś zweryfikuje bo nie jestem na 100% pewien

Opublikowano

Dzięki Andynl, te numery co podałeś są zamiennikami tych co napisałaś darec w pierwszym poście. Także zamawiam i rezam dalej:)

Opublikowano

Plus podepnij do:

Bezpieczniki we wsporniku bezpieczników ST3 w uchwycie bezpieczników C -SC- (kolor czerwony) lewa strona słupek A

bezpiecznik 3 10A. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie mam pytanie.

czerwona wtyczka (od lędźwi) muszę je podłączyć Mam wtyczkę i dwa przewody (piny)I teraz mam problem pod które numery pinów we wtyczce muszę je podłączyć i który pin to masa a który to + Wtyczka jest 10 pinowa a ja nie wiem które piny mam podłączyć.Nie wiem który z tych dwóch kabli to "+" a który to będzie "-".

Opublikowano

panowie mam pytanie.

czerwona wtyczka (od lędźwi) muszę je podłączyć Mam wtyczkę i dwa przewody (piny)I teraz mam problem pod które numery pinów we wtyczce muszę je podłączyć i który pin to masa a który to + Wtyczka jest 10 pinowa a ja nie wiem które piny mam podłączyć.Nie wiem który z tych dwóch kabli to "+" a który to będzie "-".

No ale .............czy tak ciezko przeczytac pierwszy post w watku ? ;)

Siedzenie z elektryką:

Robimy jedną wtyczkę do siedzenia czerwona 10 PIN - 4F0 937 743B

podłączenie jest bardzo proste

1.0 mm masa (pin-3 brązowy) może być złapana w dowolnym punkcie na drodze wiązki z pod siedzenia przez lewy próg do bezpiecznika PIN 3 WTYKA Czerwona

1.0 mm Zasilanie (pin-4 czerwony)

Opublikowano

tylko że u mnie kable są podpięte pod pin 4 i 5 stą to pytanie czy ktoś nie zamieniał nic

Opublikowano

tylko że u mnie kable są podpięte pod pin 4 i 5 stą to pytanie czy ktoś nie zamieniał nic

Sprawdziałem schemat i rzeczywiscie tak sa PINY obsadzone

Jest BŁAD w pierwszym poście :kwasny: musze poprawic za autora ;)

PIN 4 to zasilanie 12V do bezpiecznika nr 3 w czerwonej duzej wtyczce od strony kierowcy

PIN 5 to masa

PIN 3 to masa od lampki oswietlenia fotela

PIN 2 zasilanie do MCE 09 WTYKA T17l ( czarna) PIN 14

Opublikowano

Panowie,

przymierzam się do zmiany foteli ze sportowych z grzaniem i el. regulacją lędźwi na skórzane ze stawkami z alcantary z polifta. Jedyną różnicą jest to, że nowe fotele mają całkowicie elektryczną regulację i przyciski do pamięci w boczku drzwi kierowcy. Co będzie potrzebne do wykonania transplantacji? Mam MCE z literą D.

Opublikowano

Panowie,

przymierzam się do zmiany foteli ze sportowych z grzaniem i el. regulacją lędźwi na skórzane ze stawkami z alcantary z polifta. Jedyną różnicą jest to, że nowe fotele mają całkowicie elektryczną regulację i przyciski do pamięci w boczku drzwi kierowcy. Co będzie potrzebne do wykonania transplantacji? Mam MCE z literą D.

a masz sterownik z Pamiecia ?

Opublikowano

Widziałem gdzieś kiedys rozpiske czesci ktore zawierają CP....
Tylko gdzie ??
Ma ktoś to pod ręką ?

Opublikowano

Widziałem gdzieś kiedys rozpiske czesci ktore zawierają CP....

Tylko gdzie ??

Ma ktoś to pod ręką ?

===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279791-aktywna-ochrona-podzespolu/#entry4048592

Opublikowano

Panowie,

przymierzam się do zmiany foteli ze sportowych z grzaniem i el. regulacją lędźwi na skórzane ze stawkami z alcantary z polifta. Jedyną różnicą jest to, że nowe fotele mają całkowicie elektryczną regulację i przyciski do pamięci w boczku drzwi kierowcy. Co będzie potrzebne do wykonania transplantacji? Mam MCE z literą D.

a masz sterownik z Pamiecia ?

jak poznać czy sterownik ma pamięć?

Opublikowano

Masz albo ...........nie :wink: moze sprzedajacy go zayumał

2_004.jpg

image.jpg

Kiedys to przerabiałem :decayed:

PAMIEC_FOT.jpg

jeszcze nie kupiłem foteli, takie znalazłem na alle i wolę dopytać zanim kupię co będzie do zrobienia.

Zasugerowałem się tym, że myślałem że wszystkie elektryki mają pamięć

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

Fotele z pełna elektryką bez Pamieci maja inne przełaczniki z boku ( chodzi o sterowanie)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siedzenia zakupione takie


20150219_201532.jpg
20150219_201847.jpg
20150219_201923.jpg
20150219_202024.jpg
20150219_202201.jpg
20150219_202359.jpg

Kolor skórki- mustang braun. Sterowanie pełna elektryka, podgrzewanie, wentylacja. W boczku brak przycisków pamięci więc wnioskuję, że są bez pamięci, sterownika pod fotelem też brak. MCE narazie siedzi u mnie bez żadnej literki. Pod stołkiem kierowcy jedynie dwie wtyki- żółta i czarna. Chciałbym czasowo chociaż sterowanie odpalić- da radę bez wymiany mce? Pufy są z sedana- w boczku kierowcy jest przycisk otwierania klapy- jest możliwość uruchomienia go w kombiaku- żeby odryglowywało mi klapę? Kodowanie otwierania klapy w sterowniku drzwi kierowcy? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.