Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przymierzam sie do moda i mam pare pytań, chce zamontować fotele: wentylowane, grzane i z pamięcią czy one są takie same w przed i po lifcie? Chodzi mi o elektryke.

Bo widziałem że przed liftem panel/sterownik klimatyzacji do B8 ma grzanie i wentylowanie ON/OFF a nowe po lifcie mają chyba 3 stopniową regulacje.

Czy stołki z przed lifta będą działać na nowym sterowniku z regulacją 3 stopniową?

Dzięki

Herman

Opublikowano

fotele są te same , podłączenie foteli jest te same , ja mam fotele od po lifta wentylacja , grzanie bez pamięci

Opublikowano

a jak z tymi sterownikami? są ON/OFF i z 3 stopniową regulacją?

panel1.jpg

panel2.jpg

czy jest jakiś dodatkowy sterownik do wentylowanej tylnej kanapy?

Edytowane przez herman85

Opublikowano

Tył nie ma wentylacji jedynie może być grzanie

Sent from my 6039Y using Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tył nie ma wentylacji jedynie może być grzanie

Sent from my 6039Y using Tapatalk

Jak jest z tym grzaniem tylnej kanapy? Co tym steruje? Jakis moduł dodatkowy czy tylko przelaczniki na tunelu? Przerabial ktos temat?
Opublikowano

w przedlifcie nie ma zadnych sterowników ( iinaczej sie to ma w POLIFCIE)

W tylnej czesci tunelu sa pokretła regulujace , kanapa wyposazaona jest w maty grzewcze oraz czujniki zajecia

Jesli czujniki wykryja osobe siedzaca ogrzewanie działa , mozemy regulowac w zakresach ( 0-6)

ZASILANIE podpiete jest do bezpieczników

Opublikowano

Mam przedlifta. Kanape tez z przedlifta. Czyli tylko musze kupic dwa przyciski do grzania i zrobic wiazke tak?

Opublikowano

Mam przedlifta. Kanape tez z przedlifta. Czyli tylko musze kupic dwa przyciski do grzania i zrobic wiazke tak?

nie przyciski tylko pokrętła wraz z obudową końcową tunelu środkowego np.

http://allegro.pl/kratka-panel-tyl-nawiew-audi-a4-a5-q5-8k0864376a-i5061652709.html

to jest akurat wersja z Q5. pasuje do naszych po przeróbkach

a tu masz ori do b8

http://allegro.pl/panel-tylny-tunelu-kratka-audi-a4-a5-8k0864376a-i5099819821.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem kompletne wnętrze S-Line (gładka skóra+alkantara) do swojej A4. Przednie fotele w pełnej elektryce, podgrzewane oraz podświetlane. >BEZ wentylacji i pamięci.<

Fabrycznie auto było wyposażone w manualnie regulowane fotele welurowe typu S-Line z el. regulacją lędźwi i podświetleniem. Klimatyzacja jednostrefowa.

Jestem na etapie montażu. Tył już zamontowałem. Teraz chciałbym przejść do montażu przednich foteli. Kupiłem już odpowiedni panel sterowania klimatyzacją (jednostrefowy z podgrz.). Brakuje mi wiązek elektrycznych, żeby to wszystko podłączyć. W związku z tym, iż wątek nie jest uporządkowany jest mi ciężko się połapać co dokładnie teraz potrzebuje do podłączenia swojego ww. zestawu. Mam ogromną prośbę: bardzo proszę o wypunktowanie wtyczek, pinów czy gotowych wiązek, które są mi niezbędne do podłączenia ww. stołków.

Opublikowano

w przedlifcie nie ma zadnych sterowników ( iinaczej sie to ma w POLIFCIE)

W tylnej czesci tunelu sa pokretła regulujace , kanapa wyposazaona jest w maty grzewcze oraz czujniki zajecia

Jesli czujniki wykryja osobe siedzaca ogrzewanie działa , mozemy regulowac w zakresach ( 0-6)

ZASILANIE podpiete jest do bezpieczników

Grzesiu a jak ma się to w polifcie? Mam caly kompletny tunel z polifta z modułem i przyciskamy, brakuje mi tylko wiazki między tunelem a tylna kanapa. Możesz jakis schemat podrzucić jak to podłączyć bo przewodów to chyba z 20 jest w 8 pinowej kostce.

Opublikowano

Dzięki Grzesiu jak zwykle express. Będę ogarnial temat.

Opublikowano

Chłopaki mam u siebie siedzenia z elektryczna regulacja i pamięcią, dołożyłem gąbki z matami grzewczymi i postanowiłem wymienić panel klimatyzacji na poliftowy i grzanymi stołkami i trzystrefowa klimą chodź mam przedlifta z jednostrefowego klimą.

Czy ktoś z was przerabiał taki temat?

Edytowane przez czwura

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam posiada naleśniki z grzaniem z ledzwiem i oswietleniem nog ,ale bez elektrycznej regulacji. Kupiłem alkantare w full elektryce z grzaniem, ledzwiem i bez oświetlenia. Co zrobić żeby wszystko działało.

Opublikowano

Wpiac nowe fotele :)

Opublikowano

Ok dzięki wystarczyło tylko podłączyć ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ok dzięki wystarczyło tylko podłączyć

Witam, czy może mi ktoś sprawdzić czy panel klimy

8T1820043AL bedzie do mnie pasował zamiast AJ aby zakodować podgrzewane siedzenia 2011rok

Edytowane przez michael130

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.