Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Watpliwosc z felga 8" i et27 lub et25 slabo wybite


cart_a4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka forumowicze mam problem otóż zakupiłem fele 18cali o szerokości 8i et27 badz et25 słabo wybite jest.moja fura a4 b6 avf zawias 1BE. chcę wsadzić na fele kapcie 225/40/18 podejdą bez obcierania? I drugie pytanie czy ktoś już obniżał fure na takim zestawie? Ewentualnie jaki rozmiar opon polecacie. Sorry za nowy temat, ale w poście "jakie et" nic nie znalazlłem.

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki rozmiar opon na feldze 18 cali 8,5 szer. Wejdą , a wydaje mi się ,że to najwęższe co można wsadzić aby nie wyglądało jak german style. Szerszych znowu bym nie proponował bo i na tym potrafi mocno wozić w koleinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no take ale ty masz b5. Czy nie różnią się błotniki i zawieszenie w b6 ? I mała zmiana mam felge 8' i ete27 badz et25. Jutro jade założyć gumy 225/40/18 i wsadzic na auto i sie przejechać, chyba że będzie dalej taka śnieżyca to nic z tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no take ale ty masz b5. Czy nie różnią się błotniki i zawieszenie w b6 ? I mała zmiana mam felge 8' i ete27 badz et25. Jutro jade założyć gumy 225/40/18 i wsadzic na auto i sie przejechać, chyba że będzie dalej taka śnieżyca to nic z tego :(

no tak mam B5 :decayed:, ale chodziło mi o to , że taka opona wejdzie na felgę 8,5 cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sprawdzilem fela 8cali i et25 na kapciu 225/40/18 wejdzie do b6 na zawieszeniu 1be

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

cyknij fote, bo wierzyc mi sie nie chce, ze fela nie wystaje poza obrys :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja powiedzialem ze nie wystaje ;;))))) wystaje wrzuce pozniej foto bo robilem ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

tu foto jak to wygląda z przodu:

0004sjy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

a tu jak wygląda od góry:

0019ha.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...