Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kiedy Rafał z Ciebie taki kibic orląt bo jak dla mnie to banda podwórkowych patałachów i tyle! :decayed:

I Ty Brutusie przeciwko mnie :decayed: Ja ani jednego meczyku nie opuściłem :tongue4:

Poza tym witamy w tym temacie :kox::hi: Przywitaj się ładnie ze wszystkimi, jeszcze Cię tu nie znają :polew:

ykk przywitaj ładnie mojego kolegę StoRKa :polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepsza Resovia niz STAL RZESZOF haha _________________________________________________

Opublikowano

Widzę że Sławek ma ładne felgi w swojej niuni.... uważaj żebyś przed supermarketem na pustakach nie został :polew:

Opublikowano

StoRK :hi:

Opublikowano

co to ta resowia i stal żeszóf ? :mysli:

Opublikowano

StoRK cicho bo się wyda że ekipa z Radzynia poluje na takie felgi :polew::decayed:

Opublikowano

o em gie Ykk :hi:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:19 _________________________________________________

co to ta resowia i stal żeszóf ? :mysli:

Kluby :decayed:

Opublikowano

Przepraszam.... Witam wszystkich nocnych jeźdźców :naughty:

Ja nawet na żadnym meczy nie byłem i nie mam zamiaru być!

Opublikowano

o em gie Ykk :hi:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:19 _________________________________________________

co to ta resowia i stal żeszóf ? :mysli:

Kluby :decayed:

a w co grają ? w szachy? bierki? ping ponga? :decayed:

Opublikowano

co to ta resowia i stal żeszóf ? :mysli:

Kluby :decayed:

Kluby to zbyt duże słowo :polew: Zbieranina chłopów co udają że grają :polew: III liga :decayed:

Opublikowano

w Bierki wodne :naughty:

tak myślałem :kox::good:

Opublikowano

w Bierki wodne :naughty:

tak myślałem :kox::good:

To musze Ci powiedziec , ze dobrze myslisz :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym zapolował na takie felgi ale z moim zawiasem i przy 17' to odrazu z 10 plomb do zębów na zapas bym musiał zamówić... :naughty:

Opublikowano

Ja bym zapolował na takie felgi ale z moim zawiasem i przy 17' to odrazu z 10 plomb do zębów na zapas bym musiał zamówić... :naughty:

następny... załóżcie sobie 13 :gwizdanie:

Opublikowano

Moze cluby.. :evil:

Opublikowano

Ja bym zapolował na takie felgi ale z moim zawiasem i przy 17' to odrazu z 10 plomb do zębów na zapas bym musiał zamówić... :naughty:

następny... załóżcie sobie 13 :gwizdanie:

O trzeniu widze bryke na Q7 zmieniles :naughty:

Opublikowano

ja z 15' się dobrze czuje :tongue4:

Opublikowano

ja z 15' się dobrze czuje :tongue4:

Ale wyglądasz tragicznie :polew::tongue4:

Opublikowano

Ja bym zapolował na takie felgi ale z moim zawiasem i przy 17' to odrazu z 10 plomb do zębów na zapas bym musiał zamówić... :naughty:

następny... załóżcie sobie 13 :gwizdanie:

O trzeniu widze bryke na Q7 zmieniles :naughty:

taaaa i 75 koni mam :kox:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:28 _________________________________________________

ja z 15' się dobrze czuje :tongue4:

Ale wyglądasz tragicznie :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.