Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rafalekx chyba dzis nie zasnie :tongue4:

Wczoraj zasnąłem bez problemu, ale dzisiaj to chyba nie zasnę... ;( Fatalny dzień :decayed:

to pewnie wszystko przez ta ramke :gwizdanie: nie zasniesz :tongue4:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witajcie nocni jezdzcy jak nie mozecie zasnac to polecam call of duty mi juz na dzisiaj wystarczy lupania w sieci

bawcie sie dobrze ja uciekam do spania :tongue4:

Opublikowano

Kurde juz piatek.. :rolleyes:

Opublikowano

Kurde juz piatek.. :rolleyes:

tygodnia koniec i poczatek

Opublikowano

kolega pablo_9 wyprzedzil mnie bo juz chcialem to samo napisac :tongue4:

Opublikowano

A wiec trzeba sie bawic.. :banan:

Opublikowano

A wiec trzeba sie bawic.. :banan:

na dysko chyba planujesz wyskoczyc w ten weekend :banan1:
Opublikowano

ja ta zabawe zaczne od snu :)

Opublikowano

Sie okaze.. :przebiegly:

Opublikowano

ja ta zabawe zaczne od snu :)

w takim razie dobrej :hi:

Sie okaze.. :przebiegly:

trzeba rwac lachony :sex: bo sie zestarzeja :tongue4::sarcastic:
Opublikowano

I zaschna.. :polew:

Opublikowano

I zaschna.. :polew:

:decayed: ta... kuźwa te lachony :decayed:

Opublikowano

I zaschna.. :polew:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 00:47 _________________________________________________

I zaschna.. :polew:

:decayed: ta... kuźwa te lachony :decayed:

No rwij lachona! Rwij! Na co czekasz? Aż się lachon zestarzeje? I zaschnie ?? :polew::nabijasie:
Opublikowano

Właśnie uzgodniłem z ykkiem że pożyczy mi 7500 zł na modyfikacje w tym kierunku:

AudiS4SilverB1.jpg:kox:

Wy jesteście świadkami że on się zgodził :polew:

Opublikowano

rafalekx :naughty:

Jedynie co, to moge Cie dopingowac.. :naughty:

Opublikowano

Właśnie uzgodniłem z ykkiem że pożyczy mi 7500 zł na modyfikacje w tym kierunku:

AudiS4SilverB1.jpg:kox:

Wy jesteście świadkami że on się zgodził :polew:

rafalekx juz widze jak lachony ''blachary" :polew: na taki wózek beda lecialy :wink4: pelen zestaw wyposazenia:

*Fele, felasie – pozwalające na toczenie się w kierunku skupisk blachar.

* Zestaw naklejek nic nikomu niemówiących, z reguły zdjętych z puszek smarów i olejów na najbliższym Orlenie.

*Kubełki, kubły – sportowe fotele, w zasadzie nie wiadomo po co, gdyż utrudniają uprawianie seksu wewnątrz samochodu.

*Tuning mechaniczny – czyli zrobienie napraw tak, aby wózek mógł jeździć.

takie :ot:

Opublikowano

rafalekx :naughty:

Jedynie co, to moge Cie dopingowac.. :naughty:

:thumbdown: nie tak się umawialiśmy... buuu :decayed:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 01:01 _________________________________________________Solarek4 :naughty: ta ale takie coś jakby podjechało pod remizę to ludziska by się gapiły nie? :kox: Ojjj a do tego piękny klekot diesla? :kox: I pod zderzakiem eSowym widoczny duży FMIC :kox:

Opublikowano

gapily jak gapily ale by o miejsce walczyli :tongue4: aby zasiasc na kublach i potoczyc sie na felasiach :sarcastic: to moze ja Cie troche dofinansuje :gwizdanie: i bedziem jezdzic po okolicznych remizach :banan1:

Opublikowano

to moze ja Cie troche dofinansuje :gwizdanie: i bedziem jezdzic po okolicznych remizach :banan1:

nie ma problema, ja już gumofilce mam :kox::polew: a widły załatwię :polew: ze dwie sztachety do kufra się rzuci :evil:

Opublikowano

I slome do skarpetek.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.