Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!

dokladnie rafalex dobrze mowi tam tylko kupa skladanym z 5-ciu aut jest

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

siemanko :hi:

powitac :hi:
Opublikowano

"no heloł" :dance2:

Opublikowano

Znowu tu walicie i wszystko jest cool :thumbup::good::tongue4:

Opublikowano

o 6 na giełdę do Lublina

Do Lublina? A po co? :> Tam nic nie ma :przebiegly:

jadę kupić malucha :polew: do zabawy

Opublikowano

Znowu tu walicie i wszystko jest cool :thumbup::good::tongue4:

gdzes trzeba.. :wink4:

Opublikowano

Znowu tu walicie i wszystko jest cool :thumbup::good::tongue4:

gdzes trzeba.. :wink4:

to chyba jedyny odpowiedni watek o tej porze :decayed::wink4:
Opublikowano

i ja sie przywitam :cool1:

Opublikowano

o 6 na giełdę do Lublina

Do Lublina? A po co? :> Tam nic nie ma :przebiegly:

jadę kupić malucha :polew: do zabawy

i koniecznie musisz go troszke podrasowac :gwizdanie: :wink4: czytaj => http://www.a4-klub.pl/smf/nocni_jezdzcyczyli_jazda_po_0000godz-t35331.810.html juz dalem wczesniej koledze kilka wskazowek :naughty::wink4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 00:54 _________________________________________________

i ja sie przywitam :cool1:

nie ladnie tak przychodzic w goscine z pustymi rekami :gwizdanie: :drinks:
Opublikowano

kto powiedzial ze przychodze z pustymi rekami:d

Opublikowano

kto powiedzial ze przychodze z pustymi rekami:d

tego to ja nie wiem :gwizdanie:
Opublikowano

siemka nocne marki

dziś nie pośpię

o 3 po kumpla na wesele

o 6 na giełdę do Lublina

może na dniu komara przytnę :)

Ja bedziesz to szukaj mnie na Elizówce :decayed:

o ile dam rade :drunk: :drunk: :ON::JC_fan::drinks:

Opublikowano

O kurna, ale jestem pijany, wróciłem właśnie z imprezy. Pomóżcie, bo pewnie będę miał helikopter, uuuuu. :kox:

Opublikowano

Do spania.. :cool1:

Opublikowano

siemka nocne marki

dziś nie pośpię

o 3 po kumpla na wesele

o 6 na giełdę do Lublina

może na dniu komara przytnę :)

Ja bedziesz to szukaj mnie na Elizówce :decayed:

o ile dam rade :drunk: :drunk: :ON::JC_fan::drinks:

byłem ale dopiero dziś odebrałem wiadomość, sprzedawałeś coś, może cię widziałem ??

żadnych maluchów nie było :(

Opublikowano

o 6 na giełdę do Lublina

Do Lublina? A po co? :> Tam nic nie ma :przebiegly:

jadę kupić malucha :polew: do zabawy

i koniecznie musisz go troszke podrasowac :gwizdanie: :wink4: czytaj => http://www.a4-klub.pl/smf/nocni_jezdzcyczyli_jazda_po_0000godz-t35331.810.html juz dalem wczesniej koledze kilka wskazowek :naughty::wink4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 00:54 _________________________________________________

i ja sie przywitam :cool1:

nie ladnie tak przychodzic w goscine z pustymi rekami :gwizdanie: :drinks:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

strzała :decayed:

kłania się Osa z południowej Polski

Opublikowano

osetti nie ma jeszcze 24.. :rolleyes::wink4:

Opublikowano

osetti nie ma jeszcze 24.. :rolleyes::wink4:

U niej już chyba jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.