Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do tego to ja sie nie nadaję niestety :no:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jedziemy ekipa ale wiadomo ekipa z radzynia jest najlepsza :naughty:

No ba :kox:

Sie napalili.. :naughty:

Jedziesz z nami? :kox:

chłopaki tu chodzi tylko o zdjęcie (czynność?) ...... koszulki klubowej :evil:

:kox::slina::travolta:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 00:23 _________________________________________________

do tego to ja sie nie nadaję niestety :no:

:bicz3: :rant:

Opublikowano

rafał kobiety Ci trzeba.

jaka była dziś u Was pogoda?? :decayed:

(to tak na zmianę tematu)

Opublikowano

ch***wa :tongue4:

Opublikowano

rafał kobiety Ci trzeba.

:decayed::wallbash:

jaka była dziś u Was pogoda?? :decayed:

słońce, małe chmurki, zimno :decayed:

Opublikowano

pet3r poleciales po maxie.. :polew::naughty::kox:

:good:

Opublikowano

pet3r przypomniało mi się :mysli: Jak tam Twoja sprawa z wojskiem? :wink4:

Opublikowano

no to widzę, że temat zszedł na boczne tory... :decayed:

to ja mykam spać...

Opublikowano

pet3r przypomniało mi się :mysli: Jak tam Twoja sprawa z wojskiem? :wink4:

porozmawiałem uprzejmie z majorem w WKU i załatwił mi odroczenie. tak się złożyło, że major był znajomym dobrej znajomej :decayed::naughty:

a jeżeli chodzi o listy - babeczki na poczcie piszą mi jaki polecony czeka na mnie na poczcie :dance: ostatnio napisały 'zwykły polecony, nie z WKU' :polew:

no to widzę, że temat zszedł na boczne tory... :decayed:

to ja mykam spać...

wg mnie wyprostowaliśmy tor bo trochę temacik zbaczał :D

Opublikowano

to ja mykam spać...

do tematu jeszcze kiedyś wrócimy :naughty::tongue4: A z ekipą radzyńską kiedyś odwiedzimy Cię w Hiszpanii :kox::wink4:

Opublikowano

dobra ciezki dzien za mna ciezki tydzien przed nami - ja spadam - elo :] :hi:

Opublikowano

ehh Piter to Wy jesteście chyba jacyś delikatnie "wykolejeni" skoro nie lubicie zboczonych torów :kox:

yyyy

Opublikowano

ostatnio napisały 'zwykły polecony, nie z WKU' :polew:

:polew: taki to ma dobrze :wink4: Ale to i tak ostatni pobór :kox: Więc luzik :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 00:38 _________________________________________________Trzymaj się cerB :hi:

Osa przecież wiesz że na tym forum każdy jest zboczony... I myśli głównie o... :audi::mysli:

Opublikowano

ehh Piter to Wy jesteście chyba jacyś delikatnie "wykolejeni" skoro nie lubicie zboczonych torów :kox:

yyyy

o takich rzeczach się nie mówi...

Opublikowano

czyli, że co.... fo pa? :embarrassed:

Opublikowano

osa do spania :evil:

Opublikowano

Trzeniu do spania

Opublikowano

czyli, że co.... fo pa? :embarrassed:

no bo ja wstydliwy jestem ;(

:polew:

Opublikowano

czyli, że co.... fo pa? :embarrassed:

no bo ja wstydliwy jestem ;( :polew:

to tak jak ja...

nie no, to nie pogadamy :>

dobra kochani, mykam spać, Trzeńka muszę słuchać :evil:

jak tylko dotrze koszulka to podeślę fotkę

buziaki

Opublikowano

no bo ja wstydliwy jestem ;(

to tak jak ja...

:polew::kox:

Trzymaj się Osa :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.