Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

imageskt7.jpg

Mowi Dobranoc.. :polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no narta! Miłej nocki :rolleyes:

Opublikowano
:siema:OMGi ykki i inne potwory :polew::guma:
Opublikowano

Siemka :wink4:

Opublikowano

siemka pablo_9 i panie "reflex" :decayed:

Opublikowano
:siema: wszystkim
Opublikowano

ajajajaj już po moderacji :kox: ale ostrzeżenie.......co tototo :polew:

Opublikowano

witam również :]

Opublikowano

oooo Daymoon już tylko ostrzeżony :naughty::tongue4:

StoRKu ciebie nie witam bo się witaliśmy dzisiaj :tongue4::naughty:

Opublikowano

coś dzisiaj sie temat nie kreci wczoraj o tej porze to bylo 3 strony spamu :naughty:

Opublikowano

coś dzisiaj sie temat nie kreci wczoraj o tej porze to bylo 3 strony spamu :naughty:

pogoda lipna i dlatego ......ale grzybów od chole@#$ :cool1:

Opublikowano

tutaj przyklad ralafekx'a i stork'a - dlaczego wlasciciele audi a4 sie nie witaja przy spotkaniu w poludnie? bo rano sie widzieli u mechanika :polew: troche mi to nie lezy ...

chlopaki macie moze jeszcze jakiegos fiata forda sklepane 2 w 1 pod poznaniem?

Opublikowano

coś dzisiaj sie temat nie kreci wczoraj o tej porze to bylo 3 strony spamu :naughty:

Bo Osy nie ma... Wisz ona nakręcała tu ludzi wczoraj :gwizdanie: A ja to chyba zaraz idę spać jutro a raczej dzisiaj 6.00 pobudka :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:18 _________________________________________________

tutaj przyklad ralafekx'a i stork'a - dlaczego wlasciciele audi a4 sie nie witaja przy spotkaniu w poludnie? bo rano sie widzieli u mechanika :polew: troche mi to nie lezy ...

chlopaki macie moze jeszcze jakiegos fiata forda sklepane 2 w 1 pod poznaniem?

Nie cwaniakuj :decayed: My ze StoRKiem to prawie jak rodzina... Bo ja za kilka lat się żenię z jego siostrą... To nic że ona jeszcze o tym nie wie :polew::decayed:

A to coś w tym jest że my się u mechanika spotykamy, tylko że tym mechanikiem jest nasz kolega klubowy i spotykamy się tam na piwku lub rezaniu :kox::polew:

Opublikowano
Bo Osy nie ma... Wisz ona nakręcała tu ludzi wczoraj gwizdanie A ja to chyba zaraz idę spać jutro a raczej dzisiaj 6.00 pobudka decayed

kogo nakręcała tego nakręcała :polew:

Opublikowano

kogo nakręcała tego nakręcała :polew:

:tongue4::decayed:

Przywitałbyś się :decayed:

Opublikowano

wpadłem na chwilę, lecę w kimono bom wyjebany jak koń po westernie.

Opublikowano

rafalex odpie@#ol sie od mojej siostry ja nie chce miec napalenca w rodzinie :no4:

Opublikowano

ja też o 6:00 pobudka ale jeszcze trochę pobawię się w wycinanie bo dzisiaj to znaczy już wczoraj dotarły klubowe naklejki od slawq'a

pozdro slaweq

Opublikowano

rafalex odpie@#ol sie od mojej siostry ja nie chce miec napalenca w rodzinie :no4:

ci pojechał :kox: :kox:
Opublikowano

rafalex odpie@#ol sie od mojej siostry ja nie chce miec napalenca w rodzinie :no4:

:polew: od dziś chodzisz na spoty na piechotę... No chyba że Cię siostra będzie przywoziła :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.