Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oooo Daymoon już tylko ostrzeżony :naughty::tongue4:

StoRKu ciebie nie witam bo się witaliśmy dzisiaj :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dzisiaj sie temat nie kreci wczoraj o tej porze to bylo 3 strony spamu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj przyklad ralafekx'a i stork'a - dlaczego wlasciciele audi a4 sie nie witaja przy spotkaniu w poludnie? bo rano sie widzieli u mechanika :polew: troche mi to nie lezy ...

chlopaki macie moze jeszcze jakiegos fiata forda sklepane 2 w 1 pod poznaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dzisiaj sie temat nie kreci wczoraj o tej porze to bylo 3 strony spamu :naughty:

Bo Osy nie ma... Wisz ona nakręcała tu ludzi wczoraj :gwizdanie: A ja to chyba zaraz idę spać jutro a raczej dzisiaj 6.00 pobudka :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:18 _________________________________________________

tutaj przyklad ralafekx'a i stork'a - dlaczego wlasciciele audi a4 sie nie witaja przy spotkaniu w poludnie? bo rano sie widzieli u mechanika :polew: troche mi to nie lezy ...

chlopaki macie moze jeszcze jakiegos fiata forda sklepane 2 w 1 pod poznaniem?

Nie cwaniakuj :decayed: My ze StoRKiem to prawie jak rodzina... Bo ja za kilka lat się żenię z jego siostrą... To nic że ona jeszcze o tym nie wie :polew::decayed:

A to coś w tym jest że my się u mechanika spotykamy, tylko że tym mechanikiem jest nasz kolega klubowy i spotykamy się tam na piwku lub rezaniu :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalex odpie@#ol sie od mojej siostry ja nie chce miec napalenca w rodzinie :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też o 6:00 pobudka ale jeszcze trochę pobawię się w wycinanie bo dzisiaj to znaczy już wczoraj dotarły klubowe naklejki od slawq'a

pozdro slaweq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalex odpie@#ol sie od mojej siostry ja nie chce miec napalenca w rodzinie :no4:

:polew: od dziś chodzisz na spoty na piechotę... No chyba że Cię siostra będzie przywoziła :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...