Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rafalex odpie@#ol sie od mojej siostry ja nie chce miec napalenca w rodzinie :no4:

:polew: od dziś chodzisz na spoty na piechotę... No chyba że Cię siostra będzie przywoziła :decayed::good:

a ten znowu swoje... nie skomentuje :no:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ten znowu swoje... nie skomentuje :no:

:polew: To nie moja wina że jego siostra jest niczego sobie :decayed: :gwizdanie: StoRK mam nadzieję że jej tego wszystkiego nie mówisz? :polew:

Opublikowano

oj rafalex nie unoś sie ale taka prawda Ty jestes jakis napalony! :polew:

Opublikowano

opiszta ją, może stanie się obiektem pożądania przez forumowiczów :decayed:

Opublikowano

oj rafalex nie unoś sie ale taka prawda Ty jestes jakis napalony! :polew:

:polew: i już zrobili ze mnie erotomana i zboczeńca :decayed: A swoją drogą rafalekx a nie rafalex :decayed:

To jaka pogoda u Was? StoRKa to pytanie nie dotyczy :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:37 _________________________________________________

opiszta ją, może stanie się obiektem pożądania przez forumowiczów :decayed:

Dzięki Bogu nie jest podobna do brata, bo jakby była to bym się nawet nie zainteresował :polew:

Taka tam sympatyczna brunetka... :przebiegly:

Opublikowano

reflex :polew: u mnie jest ladnie, slonce swieci tyle ze chyba zacmienie sie zrobilo bo troche ciemne to slonce jest, normalnie az biale :gwizdanie:

Opublikowano

A swoją drogą rafalekx a nie rafalex :decayed

jeden ch........piii

Opublikowano

burze, pioruny śiarczyste :kox:, łogniste :decayed: i pompa jak chole@@a :embarrassed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:39 _________________________________________________ :polew::kox: :>

reflex :polew: u mnie jest ladnie, slonce swieci tyle ze chyba zacmienie sie zrobilo bo troche ciemne to slonce jest, normalnie az biale :gwizdanie:

Opublikowano

rafalekx sadzac po roczniku masz chyba 4 poduszki powietrzne a ty chcesz miec 6??

Opublikowano

Ty rafalekx chyba bardzo chcesz sie pozbyc tych swoich ladnych lamp cos mi sie wydaje :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

burze, pioruny śiarczyste :kox:, łogniste :decayed: i pompa jak chole@@a :embarrassed:

To Ty gdzieś na zadupiu musisz mieszkać :tongue4::polew:

reflex :polew: u mnie jest ladnie, slonce swieci tyle ze chyba zacmienie sie zrobilo bo troche ciemne to slonce jest, normalnie az biale :gwizdanie:

Białe? Bo pewnie u Was zwykłe żarówki na zestaw HIDa zmienili na Słońcu :decayed:

jeden ch........piii

Sam jesteś jeden ch#$ :decayed:

Opublikowano

Ty rafalekx chyba bardzo chcesz sie pozbyc tych swoich ladnych lamp cos mi sie wydaje :gwizdanie: :mysli:

a ja chętnie kupie takie łądne lampy :gwizdanie:
Opublikowano

Do spania.. :decayed:

Opublikowano

rafalekx sadzac po roczniku masz chyba 4 poduszki powietrzne a ty chcesz miec 6??

:kox: zawsze to dodatkowe wyposażenie :decayed:

Ty rafalekx chyba bardzo chcesz sie pozbyc tych swoich ladnych lamp cos mi sie wydaje :gwizdanie: :mysli:

Stajesz się monotematyczny :decayed: zazdrośnik :decayed::tongue4:

Opublikowano

zadupie.......taaaaaa :kox:

Opublikowano

a ja chętnie kupie takie łądne lampy :gwizdanie

chcesz kupic rozbite lampy? :decayed:

Opublikowano

Do spania.. :decayed:

później :decayed:

Opublikowano

Ty rafalekx chyba bardzo chcesz sie pozbyc tych swoich ladnych lamp cos mi sie wydaje :gwizdanie: :mysli:

a ja chętnie kupie takie łądne lampy :gwizdanie:

ale rozumiemy ze chcesz kupic uszkodzone :D tak wynika tutaj z niektorych postow :P

a jesli chodzi o slonce to poprostu oszczedzamy energie sloneczna :D i u nas slonce nigdy sie nie swieci tylko sie pali w ten sposob mniej energi zuzywamy :kox:

Opublikowano

WOW

ykk nadszedł :kox:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:45 _________________________________________________

a ja chętnie kupie takie łądne lampy :gwizdanie

chcesz kupic rozbite lampy? :decayed:

nie nie :decayed:

Opublikowano

Nadszedl.. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.