Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:drool:

a moze jak RS6??? :naughty:

:kox: nom ale to dopiero po pijaku :polew:

:bla:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rafalekx zjadl jakies piguly.. :naughty:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:55 _________________________________________________

:banan2::buhaha:

No wlasnie.. :polew:

hmmm witamina C? :mysli:

Opublikowano

po pijaku to nie dawno gosciu sie w odrze chyba utopil :thumbdown: i reflex by nie doczekal sie swojej rs6 oraz 2 kolejnych poduszek powietrznych :polew:

Opublikowano

rafalekx jak Tobie wystarcza.. :wink4::decayed:

Opublikowano

miały być jutro wakacje a tu moje super auto sie spierdo@#$% :decayed:

Opublikowano

miały być jutro wakacje a tu moje super auto sie spierdo@#$% :decayed:

łancuszek poszedl??? slyszalem ze przy 2.8 wlasnie lancuszek zamiast paska rozrzadu jest czy moze akumulator sadl?? :chytry:

Opublikowano

moze raflaekx znalazl jakies zdj mojej siostry i stad ten vigor :polew:

Opublikowano

przepływka albo pompka paliwa - zobaczcie w silniki benzynowe tam jest mój nowy post :gwizdanie:

Opublikowano

po pijaku to nie dawno gosciu sie w odrze chyba utopil :thumbdown: i reflex by nie doczekal sie swojej rs6 oraz 2 kolejnych poduszek powietrznych :polew:

To ja lepiej już pójdę spać :decayed::embarrassed:

rafalekx jak Tobie wystarcza.. :wink4::decayed:

ekonomicznie :polew:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 01:01 _________________________________________________

moze raflaekx znalazl jakies zdj mojej siostry i stad ten vigor :polew:

:kox: rozgryzłeś mnie :polew:

Opublikowano

po pijaku to nie dawno gosciu sie w odrze chyba utopil :thumbdown: i reflex by nie doczekal sie swojej rs6 oraz 2 kolejnych poduszek powietrznych :polew:

To ja lepiej już pójdę spać :decayed::embarrassed:

rafalekx jak Tobie wystarcza.. :wink4::decayed:

ekonomicznie :polew:

dobrej nocy bo powietrze marnujesz :decayed:
Opublikowano

po pijaku to nie dawno gosciu sie w odrze chyba utopil :thumbdown: i reflex by nie doczekal sie swojej rs6 oraz 2 kolejnych poduszek powietrznych :polew:

To ja lepiej już pójdę spać :decayed::embarrassed:

rafalekx jak Tobie wystarcza.. :wink4::decayed:

ekonomicznie :polew:

ekonomicznie i tanio... rafalekx oszczedza na narkotykach a my tutaj na energi slonecznej :decayed:

Opublikowano

powiem wam prawde tylko cicho.......... :gwizdanie: rafalekx nigdy nie palil trawy :decayed:

Opublikowano

On tylko kosi.. :kox:

Opublikowano

ekonomicznie i tanio... rafalekx oszczedza na narkotykach a my tutaj na energi slonecznej :decayed:

:polew: erotoman, zboczeniec, narkoman... jeszcze czegoś się o sobie dzisiaj dowiem? :polew::kox:

Opublikowano

powiem wam prawde tylko cicho.......... :gwizdanie: rafalekx nigdy nie palil trawy :decayed:

a taki cwaniaczek z niego :decayed:
Opublikowano

bo on nie wypala tylko kosi spalinówka z silnikiem od RS6... mowi przeciez "ekologicznie" :kox:

Opublikowano

On tylko kosi.. :kox:

nożyczkami :polew::kox:

Opublikowano

ekonomicznie i tanio... rafalekx oszczedza na narkotykach a my tutaj na energi slonecznej :decayed:

:polew: erotoman, zboczeniec, narkoman... jeszcze czegoś się o sobie dzisiaj dowiem? :polew::kox:

i CWANIAK

Opublikowano

i alkoholik :drunk:

Opublikowano

i alkoholik :drunk:

:polew: :beer1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.