Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafałku czekam na przesyłkę.... może juz jutro :evil:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafałku czekam na przesyłkę.... może juz jutro :evil:

To do wtorku/środy chłopaki... Ja jadę... yyy wiecie gdzie :polew::kox:

Opublikowano

Rafałku czekam na przesyłkę.... może juz jutro :evil:

To do wtorku/środy chłopaki... Ja jadę... yyy wiecie gdzie :polew::kox:

nie spiesz sie tak, bez zbednych emocji prosze cie bo jedziesz zobaczyc tylko bluzke :tongue4:

Opublikowano

rafalekx - specjalnie dla Ciebie

9100759bc7e63c96m.jpg

Opublikowano

witam wszystkich!

widze dzisiaj sie temat kreci! rafal jade z toba :radocha:

Opublikowano

nie spiesz sie tak, bez zbednych emocji prosze cie bo jedziesz zobaczyc tylko bluzke :tongue4:

:polew: a no tak :polew: Ale rozumiesz "odbiór" osobisty :kox::polew:

Opublikowano

witam wszystkich!

widze dzisiaj sie temat kreci! rafal jade z toba :radocha:

no to jadę z Wami chłopaki. jaką wódkę pijemy? :D

Opublikowano

witam wszystkich!

widze dzisiaj sie temat kreci! rafal jade z toba :radocha:

no to jadę z Wami chłopaki. jaką wódkę pijemy? :D

zimną :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 00:09 _________________________________________________a ktos musi prowadzic, tym kims moge byc ja :gwizdanie:

Opublikowano

rafalekx - specjalnie dla Ciebie

:kox: ustawiam na pulpicie :kox::good:

rafal jade z toba :radocha:

Dzwoń do demora może też pojedzie :polew: Może po drodze katalizator mi wywali :polew: I odpowiednią dawkę ustawi :kox:

Opublikowano

10 minut i 3 strony spamu.. :shocked:

Macie tempo.. :polew::kox:

Opublikowano

Widzę że nas sporo jedzie, to może jakiegoś busa weźmiemy? :mysli::kox: Z kierowcą oczywiście skoro wszyscy pijemy :polew:

Osa mam być sam czy chłopaki też mogą wpaść w odwiedziny? :rolleyes: Tylko rozumiecie, ja jadę po "odbiór osobisty", więc rozumiecie :naughty::tongue4:

Opublikowano

mozemy sie zrzucic na autobus :decayed: bo rafalekx stawia napoje :evil:

Opublikowano

Tylko rozumiecie, ja jadę po "odbiór osobisty", więc rozumiecie :naughty::tongue4:

a pokażesz nam po odbiorze?

Opublikowano

skąd ten entuzjazm? :shocked:

to będzie tylko symboliczne przekazanie zdjęcia z dedykacją do rąk własnych :decayed:

ale oczywiście zapraszam wszystkich

Rafał bierz ekipę!

Opublikowano

Sie napalili.. :naughty:

Opublikowano

chłopaki tu chodzi tylko o zdjęcie ...... koszulki klubowej :evil:

Opublikowano

no jedziemy ekipa ale wiadomo ekipa z radzynia jest najlepsza :naughty:

Opublikowano

nie wiem po co im wszystkim to foto, przeciez to kawalek papieru z jakiems rysunkiem i troche atramentu... mi by wystarczylo :polew:

Opublikowano

a pokażesz nam po odbiorze?

hmmm :mysli: Zależy jak bardzo "uuuuuu" będzie to foto :kox: Ale jak znam Osę to ta fotka będzie "uuuuuuu" :naughty: Nawet byłbym za takim foto na naszym kalendarzu klubowym :mysli::kox: A może jakaś rozkładówka? :gwizdanie: Osa co Ty na to? :gwizdanie:

Opublikowano
:wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.