Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tam 24ta :decayed: olać wszelkie zasady, jestem w Polsce, został mi tydzień do wyjazdu :wallbash:

korzystam z pobytu niezależnie od godziny :decayed:

Opublikowano

W Pankach maja inna strefe czasowa.. :guma:

Opublikowano

no to wyjeżdżamy przed czasem. dzieńdobrywieczór :)

Opublikowano

no i o to kamaniło :>

Iku żebys wiedział w mojej rodzinnej wsi wszystko jest inne :evil:

Opublikowano

czyzby jutro poniedzialek? :decayed: nie chce byc niegrzeczny ale chyba zaczyna sie kolejny tydzien pracy :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

czyzby jutro poniedzialek? :decayed: nie chce byc niegrzeczny ale chyba zaczyna sie kolejny tydzien pracy :gwizdanie: :decayed:

jak dla kogo :decayed:

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Osa miałaś mnie odwiedzić :foch::beksa:

pet3r jak eSłosiem? :kox: Lata? :kox:

ykk co Ty tak rano tu robisz? :mysli::tongue4:

Opublikowano

elo wszystkim :] mi sie tydzionek zaczyna spoko :] kupilem wózek :travolta::radocha::cool1:

Opublikowano

elo wszystkim :] mi sie tydzionek zaczyna spoko :] kupilem wózek :travolta::radocha::cool1:

to pochwal sie kolegom :naughty:

Opublikowano

Rafałku no wybacz, ale czasu brakło... a ten ostatni tydzień w PL mam zapełniony po brzegi :kwasny:

czekam na koszulkę klubową, ale sobie strzelę foto to uuuuu :naughty:

Opublikowano

cerB B7? :slina: A może też S8? :slina::kox:

Opublikowano

rafalekx - lata jak szalone ale nie do końca tak jak powinno - kwestia przeczyszczenia lub wymiany przepływki. jeżeli po tej operacji będzie jeździć szybciej to pier*olę to, wkładam cegłę pod gaz :decayed:

Opublikowano

ogolnie nie ma sie narazie czym chwalic bo nie mam fotek bo niedawno przyjechalem... co tu pisac 1.9 tdi 90 kucy autko jest czarne ma klimatrona i inne przydatne pierdoly z tasmy zjechalo w 1995 co tu jeszcze dodac :mysli: moze to ze idzie jak burza :evil:

Opublikowano

czekam na koszulkę klubową, ale sobie strzelę foto to uuuuu :naughty:

no jaką, no jaką???

Opublikowano

rafal to jest zwykle rs4 :gwizdanie:

Opublikowano

czekam na koszulkę klubową, ale sobie strzelę foto to uuuuu :naughty:

Wybaczę pod warunkiem, że dostanę foto z dedykacją i jedyne w swoim rodzaju tylko dla mnie :kox::decayed::rolleyes:

Opublikowano

czekam na koszulkę klubową, ale sobie strzelę foto to uuuuu :naughty:

Wybaczę pod warunkiem, że dostanę foto z dedykacją i jedyne w swoim rodzaju tylko dla mnie :kox::decayed::rolleyes:

rafalekx tylko dla ciebie ale opublikowane na forum :naughty:

Opublikowano

czekam na koszulkę klubową, ale sobie strzelę foto to uuuuu :naughty:

no jaką, no jaką???

no jak to jaką :naughty:

klubową granatową :decayed:

-----------------------

Rafałek pomyslimy :decayed: ale pod warunkiem, ze odbierzesz ją osobiscie w Pankach :decayed:

Opublikowano

rafal to jest zwykle rs4 :gwizdanie:

:kox:

rafalekx - lata jak szalone ale nie do końca tak jak powinno - kwestia przeczyszczenia lub wymiany przepływki. jeżeli po tej operacji będzie jeździć szybciej to pier*olę to, wkładam cegłę pod gaz :decayed:

O losie, czekamy na foty :kox: Ja też bym chciał tam wkładać cegłę pod gaz :decayed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 23:58 _________________________________________________

Rafałek pomyslimy :decayed: ale pod warunkiem, ze odbierzesz ją osobiscie w Pankach :decayed:

:kox: yyyy hmmm :gwizdanie: to ja już idę się pakować... kiedy będziesz miała tą koszulkę? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.