Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhy ..wiedziałem , że furki w Szwajcarii sie spodobają :kox::good:

Czekamy na foto :cool1:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czekamy na foto :cool1:

Jutro :kox: ale R8 nie zrobiłem, bo mi uciekło ;( Ale jak uciekło :kox: Nowe RS6 czarne na czarnych felach :slina: ale kutwa aparatu nie miałem i jechała :wallbash: Ale inne potwory jakieś mam na fotach... :cool1:

Opublikowano

Jutro :kox: ale R8 nie zrobiłem, bo mi uciekło ;( Ale jak uciekło :kox: Nowe RS6 czarne na czarnych felach :slina: ale kutwa aparatu nie miałem i jechała :wallbash: Ale inne potwory jakieś mam na fotach... :cool1:

Jak uciekło ... w Szwajcarii ... przecież tam ledwo się toczą te autka ... takie państwo policyjne ;) ?

Jak w ZRH wjedziesz na późnym zielonym to Ci fotki zrobią z tyłu i z przodu :kox:

Opublikowano

No zaraz się zacznie :>

Opublikowano

...nie za wcześnie Młody-ale musisz mieć ciśnienie :naughty:

...na pisanie postów

Opublikowano
  • Autor

no przeciez mozna pisac od 23

Opublikowano

Panie/ Panowie

jestem tu nowy, zastanawiam sie nad zakupem czegos co mi sprawi przyjemnosc z jazdy

gdzie przejade z punktu A do B i bede usmiechniety!

jezdze teraz a3 i brakuje mi mocy, mysle o S4 do 2001r, podpowiedzcie cos o tym samochodzie, jak to sie ma w codziennej eksploatacji, jak spalanie, jak serwis i awaryjnosc..

Opublikowano

od północy Panowie!

a więc witam z leciutkim opóźnieniem :kox:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 00:48_________________________________________________Piter brakuje Ci mocy??

na to viagra podobno jest dobra :naughty:

żartuję :)

pytaj chłopaków, ja się nie znam

Opublikowano

viagre to kupie jak mi braknie mocy w nocy ;-D hehehe

a mi tu w pojezdzie brakuje KM ;-) i radosci z jazdy

Opublikowano

rozumiem, ale myślę, że nie tutaj powinieneś zadać to pytanie, poszukaj odpowiedniego działu :)

Opublikowano

rozumiem, ale myślę, że nie tutaj powinieneś zadać to pytanie, poszukaj odpowiedniego działu :)

Dokładnie! Bo Osa Spamowicz Audimaniak Ci nie pomoże :naughty::wink4:

A ja mówię siema i branoc! :hi: Idę spać :lazy:

Opublikowano

Rafałku Ty nasz naczelny nocny marku..... dzięki za podsumowanie <foch>

spokojnej :*

Opublikowano

wiem ze to nie dzial, tak chcialem sobie tylko loozno porozmawiac o S4 ;-)

poczytam jeszce troche zanim zaczne zadawac pytania w odpowiednich dzialach

Opublikowano

i słusznie Piter! i słusznie!

Twoje zdrowie :drunk:

Opublikowano

Rafałku Ty nasz naczelny nocny marku..... dzięki za podsumowanie <foch>

spokojnej :*

Nie fochaj się :kwiatek::pociesz: I nie "naczelny nocny marku", ta ksywka pasuje tylko i wyłącznie do ykka którego coś nie ma... :mysli:

PITERd Zapodaj temat w zakupie kontrolowanym, ale wcześniej użyj opcji szukaj znajdziesz bardzo dużo na temat eSek :good:

Opublikowano

no właśnie gdzie się podział IKu :mysli:

Opublikowano

no właśnie gdzie się podział IKu :mysli:

Podobno go zamknęli za jakieś czarne interesy ale ja nie chcę plotek rozsiewać :gwizdanie: :naughty::przebiegly:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 01:16_________________________________________________Ja już dobranoc mówiłem... tak więc jeszcze raz branoc :hi: A yczkowi nic nie będzie, wiele razy już go zamykali i jakoś sobie radził :naughty:

Opublikowano

dobrej i spokojnej :decayed:

Opublikowano

poczytam, popytam i mam nadzieje ze kupie godna S4 ;-D

spicie juz?

Opublikowano

Po co zmieniliscie godzine..? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.