Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pisać chłopaki coś ciekawego bo człowieka nuda zabija :P

Opublikowano

Też mi się tak zdaje że jakoś nikomu się nie chce pisać....[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:46_________________________________________________a ja mam pytanko: jak otwieram auto to czasami nie otwiera bagażnika.... komp jest ok ale jak próbuję otworzyć bagażnik kluczykiem to zamek się tak jakby przycina (blokuje), patrzyłem, psikałem WD-40, napięcie dochodzi... więc co może sięw nim blokować?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:48_________________________________________________cały zamek do wymiany czy da się to jakoś zrobić? Nie wiecie może chlopy co by można z tym zrobić? :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:50_________________________________________________i nastała cisza.... :disgust:

:wink4:

Opublikowano

jaka cisza , ja tu śledze temat :)

Opublikowano

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

witam jest tu jeszcze ktoś

Opublikowano

jaka cisza , ja tu śledze temat :)

Ale cisza... :wink4::tongue4:

Dobra pany ja idę w kimy :gwizdanie:

Nagazie wszystkim, branoc :hi::kox:

Opublikowano

Też mi się tak zdaje że jakoś nikomu się nie chce pisać....[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:46_________________________________________________a ja mam pytanko: jak otwieram auto to czasami nie otwiera bagażnika.... komp jest ok ale jak próbuję otworzyć bagażnik kluczykiem to zamek się tak jakby przycina (blokuje), patrzyłem, psikałem WD-40, napięcie dochodzi... więc co może sięw nim blokować?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:48_________________________________________________cały zamek do wymiany czy da się to jakoś zrobić? Nie wiecie może chlopy co by można z tym zrobić? :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:50_________________________________________________i nastała cisza.... :disgust:

:wink4: A może ci jakiś Rumun od środka trzyma tą klapę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie wszyscy oglądają Kick bokser :>

Opublikowano

A ja słucham Ekwadoru 2006 żebym nie zasnął :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

hehe to niezle niezle ;) a reszta chyba spi

Opublikowano

Helllooooo jest tam ktoś jeszcze :gwizdanie:. No to idę zapolować na żonę może coś da :mysli::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

maTi a4 a gdzie masz fotki swojej bryki co bym mógł oko nacieszyć :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 00:35_________________________________________________Bo żona śpi :no: :no: :no:

Opublikowano

Fotek bryki nie ma , a takiego autka jak mam to nie ma w profilu niestety

Opublikowano

Możesz dodać do profilu inne :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 00:42_________________________________________________Ja bym z chęcią pooglądał :naughty:

Opublikowano

Pochwale sie pochwale na to przyjdzie też czas :good:

Opublikowano

Oj chyba coś ściemniasz.Jak jutro nie zobaczę twoich zdjęć w "innych" To nie jesteś moim kolegą i powiem wszystko mamie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.