Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tak będziemy jeździć, to zrobi się tu zajezdnia autobusowa. :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:47_________________________________________________Idę kimać. :hi:

Opublikowano

ale smuty [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:29_________________________________________________kiedyś to tu się działo... gdzie stara poczciwa ekipa???? ;(

Opublikowano

Do spania.. :decayed:

Opublikowano

Niniejszym witam. Co to oznacza? ze za chwil kilka pojawi się tu coś wierszem pisanego... :hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:46_________________________________________________Po miesięcznej przerwie ponad,

Sączę sobie heineken'a -

I udzielam na forum porad,

Śledząc bacznie tenże temat,

Dawno wierszem nie pisałem,

Bo nie było tu kompanów,

Więc se w nocy smacznie spałem,

zamiast witać Panie, Panów -

Dziś tradycji czynię zadość -

Wersy rymem wszak przeplatam,

Choć noc długa, nie mam dość,

Ja się z nocą od zawsze bratam.

W półlitrowym kuflu piwa,

Widać dno już - jest to znak,

Czas wiersz kończyć - tak to bywa,

Leję więc rezerwę w bak!

Niecierpliwie teraz czekam

Na odpowiedź, jakiś post,

Tak pod nosem sobie bekam,

Myśląc - PISZCIE! - mówię wprost :decayed:

Opublikowano

ale smuty [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:29_________________________________________________kiedyś to tu się działo... gdzie stara poczciwa ekipa???? ;(

Smuty gdzie tam wesolo tu bywa :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:15_________________________________________________Przejmujemy ten temat :polew:

Opublikowano

Ukasz699 :hi:

Coś Ty zrobił, że zarobiłeś kropę? :chytry:

Opublikowano

Ukasz699 :hi:

Coś Ty zrobił, że zarobiłeś kropę? :chytry:

:hi:

Zamienilem sie z czerwonej na zielona :polew:

Wiesz nom dawalem linki do programow nielegalnych i w ramach podziekowan takl dostalem :gwizdanie:

Opublikowano

Bywa i tak, ale zielony kolor nie jest taki zły. :wink4: Jak minął dzień? :>

Opublikowano

kiedyś to tu się działo... gdzie stara poczciwa ekipa???? ;(

Osa zaglądaj tu częściej to i stara ekipa wróci :wink4:

:hi:

Opublikowano

Bywa i tak, ale zielony kolor nie jest taki zły. :wink4: Jak minął dzień? :>

Oj Ciezko niby cztery dni a odzwyczailem sie :naughty:

Kurcze mi ten zielony nie pasuje w ogole :polew:

Ciekawe kiedy to zniknie bo taki naznaczony jestem :confused4:

Opublikowano

Prawdziwy z Ciebie pomazaniec Boży. :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________Ja wpadłem dziś tylko na chwilkę, bo czeka mnie kurs do Niemcowni... :confused4:

Opublikowano

Prawdziwy z Ciebie pomazaniec Boży. :polew:

Kurcze ja hindusa zona :polew:

Ja sie czuje jakby to byl celownik laserowy chyba Mnie stad chca wydymac Kondzio :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:33_________________________________________________

Prawdziwy z Ciebie pomazaniec Boży. :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________Ja wpadłem dziś tylko na chwilkę, bo czeka mnie kurs do Niemcowni... :confused4:

To Trzymam Kciuki Stary bedzie git :good:

Opublikowano

Mam nadzieję, ale nie wiem jak wytrzymam bez forum... ;( Ty masz dymać, a Ciebie nigdy. :wink4:

Opublikowano

Mam nadzieję, ale nie wiem jak wytrzymam bez forum... ;( Ty masz dymać, a Ciebie nigdy. :wink4:

No ale widzisz na odstrzale jestem :polew:

I grozbe pisemna dostalem :polew:

Nie no dobrze ze dbaja o zasady forum :good:

Bedzie dobrze dasz rade zuch chlopak :gwizdanie:

Opublikowano

Musisz się trzymać bo jak wrócę, to muszę mieć z kim postukać w wiadomym temacie. :naughty:

Opublikowano

Musisz się trzymać bo jak wrócę, to muszę mieć z kim postukać w wiadomym temacie. :naughty:

Nie no obiecalem poprawe :naughty:

No bede nie dygaj :good:

Dalem zdjecie moich nowych ledziakow lukaj u MNie :kox: :kox:

Ja zaraz zwijam spaciu :decayed:

Opublikowano

Ukasz699

Zaraz zaglądnę. :wink4: Ja też zapraszam do mojej B5-ki. :tongue4:

Opublikowano

Ukasz699

Zaraz zaglądnę. :wink4: Ja też zapraszam do mojej B5-ki. :tongue4:

No w sumie ja u Ciebie chyba nie bylem kuva :naughty:

Wybacz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.