Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo wali jak leci :decayed: :decayed: :decayed:

nie spisz :naughty::decayed::good:

spitalam bo dobranocka już była :polew:

sajonara pany

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

gódnajt :polew: no jak dzisiaj zacząlem o 7 rano tak o 21.20 skonczyłem :cool1: ręce mam jak z waty

Opublikowano

albo wali jak leci :decayed: :decayed: :decayed:

nie spisz :naughty::decayed::good:

spitalam bo dobranocka już była :polew:

sajonara pany

do jutra maciek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mi to zajęło chwilę moment.... :decayed: Ledwie zacząłem a już trzeba było konczyc.... :naughty::kox:

współczuję twojej :gwizdanie:

...może kup jej chociaż wibrator,niech ma coś z życia :decayed:

Opublikowano

Ale ale nie zapomiajmy o miłym akcencie dzisiejszego dnia:D oto przyszedł mój filterek pipercross z szuwaksami za 72 zl:D:D:D nówka legalnie wylicytowana :decayed:

Opublikowano

Mi to zajęło chwilę moment.... :decayed: Ledwie zacząłem a już trzeba było konczyc.... :naughty::kox:

współczuję twojej :gwizdanie:

...może kup jej chociaż wibrator,niech ma coś z życia :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mi to zajęło chwilę moment.... :decayed: Ledwie zacząłem a już trzeba było konczyc.... :naughty::kox:

współczuję twojej :gwizdanie:

...może kup jej chociaż wibrator,niech ma coś z życia :decayed:

Wymiana drążków szybko ale z pewnymi sprawami nie mam zamiaru sięspieszyć.... :decayed::wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________1107_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:57_________________________________________________Ale tu cisza.... :blink:

Opublikowano

Mojego rezania jeszcze nie koniec, bo plany mam spore;p Co do niskobudżetowych - zostałem dzisiaj zainspirowany do podjęcia pewnych działań niskobudżetowych- krok pierwszy - muszę kupić na allegro jakiś przenośny odtwarzacz dvd, najlepiej z TV;) Dalej to możecie się domyślać...

Opublikowano

To ja się domyślam.....

Pewnie chcesz kupić tanio i drożej sprzedać... :decayed::wink4:

Ale na serio to fakt, trochę ten mod pracochłonny...

ale efekt :good:

Opublikowano

Nie nie...dvd ma mieć związek z autem...;D Jak kupię w dobrej cenie, to porezam i zobaczymy, co z tego wyjdzie;) Na dzisiaj tylko ten dach wyrezany, więc trzeba iść spać i zbierać pomysły;) Pozdrawiam, dobrej nocy!

Opublikowano

Dobrej. Trzeba Dj "poruszyć tą imprezę"....

jakoś nikt tu nie rymuje

ja łyk piwa potrzebuję

i już mogę całą noc

rymów pisać tutaj moc.

Ale jakoś pustką wieje

co się z tymi ludźmi dzieje,

nikt się słowem nie odezwie,

więc ja dzis już kończę mą poezję.

DRANOC wszystkim :hi:

Opublikowano

już wszyscy poszli spać

a ja dopiero z pracy wróciłem :>

Opublikowano

A ja już właśnie gonię w kimy jeszcze raz branoc wszystkim

Opublikowano

Ukasz699 :hi:

Wpadłem tylko na chwilkę, bo zaraz mykam do Przemyśla, a jutro stamtąd do Niemcowni. :confused4: Ten wątek umiera bez nas dwóch. :gwizdanie:

Hey Kondzio nom jak sam widzisz ale cos sie ruszylo widze :P

Nom to stary powodzenia.. Nie daj sie tam szwabom :P[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 00:59_________________________________________________Bry wszystkim :hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 01:00_________________________________________________

już wszyscy poszli spać

a ja dopiero z pracy wróciłem :>

To gdzie Ty robisz :P

Opublikowano

so tam xD :decayed:

Opublikowano

so tam xD :decayed:

:shocked: :shocked: nie spisz chłopie

Opublikowano

no ja tutaj z chlopakami od jakiegos czasu juz zapodaje :polew::decayed: ogolnie to tu bka jest ale zaras sie klade :decayed:

w sumie to juz ide milej nocy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.