Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ukasz699

W czasach kryzysu trzeba jakoś dawać sobie radę... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra tylko o czym tu pisać ?? :mysli: :mysli:

Napisz czy jestes za wymiana regionalna dups bo tu z Kondziem chcemy wymieniac sie i mieszac urody poszczegolnych regionow Polski :polew:

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:15_________________________________________________

Ukasz699

W czasach kryzysu trzeba jakoś dawać sobie radę... :gwizdanie:

I co dajesz rade ?? :decayed:

Opublikowano

Ukasz699

Jeden słuszny temat. :good:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:17_________________________________________________Tylko jest problem, bo mało klubowiczów się udziela... :gwizdanie:

Opublikowano

Całkiem dobry pomyśl :naughty:

No wiec Ty nam jak najbardziej pasujesz ja Kondzio Malopolskie ty Wielkopolska ja Mazowieckie wiec szukamy dalej kompanow do wymiany :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:18_________________________________________________

Ukasz699

Jeden słuszny temat. :good:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:17_________________________________________________Tylko jest problem, bo mało klubowiczów się udziela... :gwizdanie:

Bo jeszcze nie widza korzysci ale one bede dla nas i przylacza sie zobaczysz :naughty:

Opublikowano

Dobra tylko że jest jeden problem.... Nie mam jeszcze dziweczyny :(

A siebie nie mam zamiaru wymienieć :tongue4:

Ale chętnie bym coś przyjął

Opublikowano

Ukasz699

Nie ma to jak "oblatywacz". :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:21_________________________________________________Co do swoich, to one są nie do ruszenia. :tongue4:robi1811 Tego kwiatu jest pół światu. :decayed:

Opublikowano

Dobra tylko że jest jeden problem.... Nie mam jeszcze dziweczyny :(

A siebie nie mam zamiaru wymienieć :tongue4:

Ale chętnie bym coś przyjął

Tu nie biega o Twoja prywatna ale musisz jakies zlapac i nam przeslac Poczta Polska :decayed:

Opublikowano

Pocztą byś się nie doczekał :naughty:

Lepiej DHL :gwizdanie:

Opublikowano

Albo przynajmniej podać jakieś namiary na navi. :polew:

Opublikowano

Ukasz699[/b][/color]

Nie ma to jak "oblatywacz".

Hehe ale Panowi musza byc zdrowe nom :gwizdanie:

Bez Chorob regionalnych :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:27_________________________________________________

Pocztą byś się nie doczekał :naughty:

Lepiej DHL :gwizdanie:

Kurcze Ty chcesz naz z walichami puscic :polew:

Pomysl przecietnie bedzie tak wazyla 50 kg wiec to nie bedzie wcale malo :polew:

Opublikowano

Dojechać zawsze można, byleby nie na próżno... :gwizdanie:

Opublikowano

Dojechać zawsze można, byleby nie na próżno... :gwizdanie:

Wrzucisz jej kilka kanapek i da rade :polew:

Dobra Chlopaki ja zwijam zagle juz Dobranoc

Opublikowano

Do każdej poprosimy numer VIN i wszystko będzie jasne. :polew:

Opublikowano

Dobranoc :hi:

Ja jeszcze do 3 posiedzę bo widze ze bedzie sie dzialo :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ukasz699 :hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:35_________________________________________________robi1811

Ja nie wiem czy dociągnę do 03:00... :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda że żadnej laski nie ma porobilo by sie cos fajnego :naughty: :naughty:

Opublikowano

może trzeba zmienić na "Nocni jeźdzcy i nocne jeźdzce czyli ostra jazda po 23.00" :naughty: :naughty: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 00:41_________________________________________________nocne jeźdzczynie znaczy sie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.