Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mykam swoją :audi: na myjnię. :wink4: Przynajmniej nie będę stał w kolejce. :decayed: Pozdrawiam! :hi:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja mykam swoją :audi: na myjnię. :wink4: Przynajmniej nie będę stał w kolejce. :decayed: Pozdrawiam! :hi:

hehe o tej godzinie :polew:

Kondzio Ty pewnie juz jakas ustawke masz :kox:

Opublikowano

Ukasz699

Ustawka dopiero po świętach, ale jutro do swojej mykam. :naughty:

Opublikowano

nie no chłopaki wiem dzis rano kościół i te sprawy ale zeby nikt nie odezwal sie jeszcze dzisiaj toc to hańba :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no chłopaki wiem dzis rano kościół i te sprawy ale zeby nikt nie odezwal sie jeszcze dzisiaj toc to hańba :polew::decayed:

dupeczki,cycuszki,piczki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie no chłopaki wiem dzis rano kościół i te sprawy ale zeby nikt nie odezwal sie jeszcze dzisiaj toc to hańba :polew::decayed:

dupeczki,cycuszki,piczki :kox: :kox: :kox:

ja wiedziałem że Trójmiasto to tylko o jednym a ja tam na studia planuje iść :polew:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Trójmiasto to tylko o jednym a ja tam na studia planuje iść :polew:

przyznaj sie że to było podstawowe kryterium :gwizdanie:

Opublikowano

Trójmiasto to tylko o jednym a ja tam na studia planuje iść :polew:

przyznaj sie że to było podstawowe kryterium :gwizdanie:

no dobra ale bez bicia :decayed::polew:

Opublikowano

nie no chłopaki wiem dzis rano kościół i te sprawy ale zeby nikt nie odezwal sie jeszcze dzisiaj toc to hańba :polew::decayed:

Hello ja tez dzis bylem.. Lukalem na towary a tu nic wszystko w podeszlym wieku z oponami na brzuchach sadze ze Dunlopa :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 00:47_________________________________________________

nie no chłopaki wiem dzis rano kościół i te sprawy ale zeby nikt nie odezwal sie jeszcze dzisiaj toc to hańba :polew::decayed:

dupeczki,cycuszki,piczki :kox: :kox: :kox:

Ja bym dodal jeszcze piczek wiecej :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 00:49_________________________________________________

Trójmiasto to tylko o jednym a ja tam na studia planuje iść :polew:

przyznaj sie że to było podstawowe kryterium :gwizdanie:

U Mnie niestety nawet nie bylo do pamieciowek obiektow :polew:

Opublikowano

Ukasz699 bo teraz kobiety to podobne sie robią jak ten ludek z michelin reklamy ;) albo piesek rasy sharpei czy jakoś tak :decayed: of course nie wszystkie ;)

dobra zwijam bo przed 7 trzeba wstac ;) narty

Opublikowano

Ukasz699 bo teraz kobiety to podobne sie robią jak ten ludek z michelin reklamy ;) albo piesek rasy sharpei czy jakoś tak :decayed: of course nie wszystkie ;)

dobra zwijam bo przed 7 trzeba wstac ;) narty

Oj nie Twoja wizja Mnie przerazila :decayed:

Oj tam sa ladne sztunie i o nie trzeba dbac aby sie nic nie odkladalo proponuje sporty lozkowe :P

Chowanego.. Berek.. I jazda konna.. Kucany ogorek itd :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chowanego.. Berek.. I jazda konna.. Kucany ogorek itd :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jazda konna,jazda konna :kox: :kox: :kox:

i dogi style :decayed:doggy0822540.gif

Opublikowano

Chowanego.. Berek.. I jazda konna.. Kucany ogorek itd :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jazda konna,jazda konna :kox: :kox: :kox:

i dogi style :decayed:doggy0822540.gif

Ja bym dodal Kakao :kox:

I na wilka na rozgrzewke :polew:

Opublikowano
  • Autor

a propos kakao

PS.oglądasz na własną odpowiedzialność :gwizdanie:

http://apina.biz/10643.jpg

Opublikowano

a propos kakao

PS.oglądasz na własną odpowiedzialność :gwizdanie:

http://apina.biz/10643.jpg

O kulwa ale chyba usiadl na jakis kolek co ?? :polew:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 01:20_________________________________________________

a propos kakao

PS.oglądasz na własną odpowiedzialność :gwizdanie:

http://apina.biz/10643.jpg

Co to ludzie nie wymysla dla chwilowej slawy :decayed:

O kulwa ale chyba usiadl na jakis kolek co ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

można się przerazić co :blink::cool1:

Opublikowano

można się przerazić co :blink::cool1:

Wygolil dupe nie ?? :polew:

A tak powaznie kurcze ludziom sie rezystorki jebja i maja po prostu metlik to sie nazywa syndrom zwoja :decayed:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 01:45_________________________________________________Nie spac chlopaki :>

Bo wam ukradna :polew:

Opublikowano
:hi: widze ze tu ciekawe tematy sa ostatnio poruszane :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: widze ze tu ciekawe tematy sa ostatnio poruszane :gwizdanie:

No byly Ciekawe Tematy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.