Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem glodny.. :mysli:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do wódki,

to nołproblem,

Mam do Cz-wy trochę drogi,

Dla chcącego nic trudnego,

Wypijemy, będziem zdrowi;)

Niech się tylko cieplej zrobi,

Rozwiązania czas nastanie,

Tutaj niech się forum głowi,

My się bawmy w rymowanie :wink4:

Opublikowano

DJ ja mam słabą głowę,

więc nie ręczę za me czyny.

Spiję 0.7 połowę

przyjdzie mi ochota na dziewczyny :kox:

Opublikowano

Jestem glodny.. :mysli:

Wiem, pisałem to już tutaj,

Lecz powraca dziś ta mara

Na sentencję jest riposta,

Nie obżeraj się, tylko

UGRYź SUCHARA!! :slina:

Opublikowano

Jestem glodny.. :mysli:

Wiem, pisałem to już tutaj,

Lecz powraca dziś ta mara

Na sentencję jest riposta,

Nie obżeraj się, tylko

UGRYź SUCHARA!! :slina:

Ehe.. :banan2::banan:

Opublikowano

Po co się zalewać w trupa?

Potem śmiechy, wyszydzanie..

Wypijemy, ile trzeba,

By mieć wenę na pisanie :naughty:

Opublikowano

W takim razie ja zapraszam,

do wsi mojej na spocika.

Popiszemy, pogadamy

wezmę Cię do avancika :evil:

Opublikowano

Weź nie kozacz,

Mam avanta,

Mąż Twój będzie podk****ny,

Gdy zobaczy, że poeta

kręci mu się koło żony :evil:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 00:55_________________________________________________Avant party - to brzmi dumnie!

Pomysł jednak pierwszorzędny,

Na ten spot się nie załapie

Tomeks, mąż i Ykk'u wstrętny :polew:

Opublikowano

W takim razie ja zapraszam,

do wsi mojej na spocika.

Popiszemy, pogadamy

wezmę Cię do avancika :evil:

.......na przejażdżkę, rzecz to jasna,

nie miej robaczywych myśli,

bo już pewnie większość ludzi,

źle o mnie sobie pomyśli.

Opublikowano

Tomeks, fajny wątek założyłeś :kox::polew:

Opublikowano

Ja tam zapraszałam IKa

ale on to w d*pie miał.

Zmienił sobie wóz i fika,

będzie jeszcze kiedyś chciał! :foch:

Opublikowano

Więcej kuni masz pod machą,

ja wygodę w automacie,

Lecz sekunda w tą, czy w tamtą,

Nie decyduje o stracie;)

Myśli ja kosmatych nie mam,

Nie z tej grupy jestem przecie,

Lecz gdy wódy będzie za dużo,

oboje skończymy przy klozecie :polew:

Opublikowano

Ja tam zapraszałam IKa

ale on to w pupie miał.

Zmienił sobie wóz i fika,

będzie jeszcze kiedyś chciał! :foch:

Co bede chcial..? :naughty:

Opublikowano

Lepiej skończyć przy klozecie

niż nabroić gdzieś pod stołem.

Później tłumacz się kobiecie:

nie wiem skąd ja się tam wziąłem :embarrassed:

Opublikowano

przez czas jakis mnie nie bylo

co sie tutaj porobilo?!

do avanta zapraszaja

0.7 rozpijaja

inni znowu buncik wznosza

niepotrzebnie sie panosza

ja sie pytam-co jest grane?

jakies chlopy niezbyt cwane

krytykuja nasze rymy

ale sami sie za czyny

zabrac nie chca lenie jedne

u nich z wena calkiem biednie

ale Osa jest na szczecie

no i DJ rowniez pieknie

rymy nowe dopisuje

czemu ja tu przyklaskuje!!!

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Sławne rymy częstochowskie

Tworzysz Osa bez wysiłku,

Osławione wielką chwałą,

Dałem radę ledwie kilku

[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 01:05_________________________________________________

przez czas jakis mnie nie bylo

co sie tutaj porobilo?!

do avanta zapraszaja

0.7 rozpijaja

inni znowu buncik wznosza

niepotrzebnie sie panosza

ja sie pytam-co jest grane?

jakies chlopy niezbyt cwane

krytykuja nasze rymy

ale sami sie za czyny

zabrac nie chca lenie jedne

u nich z wena calkiem biednie

ale Osa jest na szczecie

no i DJ rowniez pieknie

rymy nowe dopisuje

czemu ja tu przyklaskuje!!!

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Mam nadzieję, przyjacielu,

że się na mnie nie obrazisz

Wszak poczucie masz humoru,

Więc klikając nic nie tracisz :decayed:

Nie bierz sobie nic do serca,

bo to film jest przypadkowy,

Dobry humor jest wskazany,

na te nasze nocne rozmowy :naughty

http://www.youtube.com/watch?v=Cdxm7ljqeac

Opublikowano

DJ toż ja chylę czoła :notworthy:

przed talentem Twym poeto!

Ja Ci nigdy nie dorównam,

choć pojętną sem kobietą :)

Opublikowano

DJ toż ja chylę czoła :notworthy:

przed talentem Twym poeto!

Ja Ci nigdy nie dorównam,

choć pojętną sem kobietą :)

Szczerze mówię, nie bajerzę,

Żem zdolnością Twą przejęty,

Z Tobą ja się tu nie mierzę,

Gdyż za bardzo jestem j***ty

Tak poważnie to ujmując,

Raz wystarczy spojrzeć, tak!

I już widać, że Twe rymy,

Mają rytm i sens i smak

Opublikowano

no i znów się porobiło,

cisza, smutek dookoła,

a już tak tu było miło

DJ wracaj! Ciebie wołam!

Opublikowano

:decayed:

forum dzisiaj rozgadane

ale mi nie bedzie dane

wiedziec konca tej dysputy

bo wstac rano znowu musze

co tak troche jest do d*py

branoc wszystkim uderzam w podusie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.