Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

orłajt :)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kerczi czyta wiersze :polew:

Opublikowano

Kerczi czyta wiersze :polew:

czad :polew:

Opublikowano

Wchodzę rano i nie wierzę,

czy to wciąż jest ten sam wątek?

Pełno mistrzów od poezji,

a to dopiero początek.

DJ pięknie z rytmem leci,

Swieżak też niczego sobie,

a myślałam, że to ja mam

tylko tak poryte w głowie :decayed:

Zatem drodzy klubowicze,

i Panie Prezesie w chwale :notworthy:

tak nam KLUB jest priorytetem,

że będziemy pisać dalej!

miłego dnia wszystkim :>

Opublikowano

Delikwencie On-line są,

Lecz niebardzo zacząć chcą :angry:

Wobec tego, post dziś pierwszy

Jam napiszę - tomik wierszy

Przez kolegę, co rymował,

Niejeden poeta się nam tu wychował

Od dwóch dni ta jazda nocna,

W wiersze nieustanie jest owocna

Mózg wysila i myślenie,

takie głosek ułożenie!

Bez napojów wyskokowych,

muszę tworzyć składak wyrazów rymowych

Niech mnie teraz ktoś wyręczy

bo mój mózg się zbytnio przemęczy! :wink4:

Opublikowano

Cóż to sie tu dzisiaj dzieje ?

Nikt nie pisze, nikt nie chleje?

Opublikowano

Jestem glodny.. :kox:

Opublikowano

mi sie wstyd przywitac

i o zdrowie nawet pytac

wierszy pisac ja nie umiem

wiec dobranoc tu skombinuje :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

Nie wywołuj wilka z lasu

Bo do barku zejść nie mam czasu!

Powiem szczerze, nie ma po co

Bo tam tylko spiryt z 80% mocą

Nie ma lecha, heinekena,

ni wareczki, ni pilsnera

Wniosek prosty czas wyciągnąć

Jutro rodzince trzeba coś napąknąć :naughty:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:48_________________________________________________

Jestem glodny.. :kox:

Nie obżeraj się, tylko http://www.youtube.com/watch?v=3dNmqvaziQc

Opublikowano

Więc ja może też coś skminie :mysli:

bo po jednym jestem winie, :drunk:

trzeba grzecznie się przywitać :hi:

i serdecznie Was zapytać: :wtf:

Co się dzieje z owym wątkiem :?:

Czy tu rodzą się poeci :mysli:

że Wam jakoś rym tak leci :cool1:

i wychodzi taki problem :confused4:

że ja zaraz tu pier**lnę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pij, nie pier***l :decayed:

Opublikowano

:hi:

na gokartach dzisiaj bylem

i sie niezle ubawilem

przyspieszanie, wyprzedzanie

i ostrych zakretow branie

rowna byla bardzo walka

moj gogarcik byl jak lalka

lecz niestety nie wygralem

bo sie strasznie mocy bałem

niezle jednak mialem czasy

lecz juz potem zbraklo kasy

i choc drugi przyjechalem

sam siebie mistrzem nazwalem :evil:

Opublikowano

Piję dzisiaj cały dzień

bo mnie dopadł jakiś leń

Teraz już się ledwie trzymam

i się trochę dziś przekimam

Dobrej nocy życzę Wam

a ja właśnie jużek spadam

:hi:

branoc :decayed::wink4:

Opublikowano

Alko widać tu pomaga,

gdy ktoś w rymach niedomaga

Tak więc zgodnie z tą zasadą,

lecę zdrowie wypić żwawo.

Opublikowano

co za j****a cisza na tym wątku nastała ;

Właśnie sie zalogowałem i gdy ten wątek przeczytałem dziwną minę miałem,

Mam czas więc i ja tutaj się wpiszę,

Ale weny mi brak zmęczenie mnie dogania,

więc mówie cześć i idę coś zjeść

Branoc :hi:

Opublikowano

Dyskusja rozgorzała,

zdrowie wypite,

ludzi tu bez mała

jakieś tysiąc bite!

nie ma z kim pogadać

a cholerna szkoda

idę wyrek rozkładać

i pozdrawiam moda.

Branoc.

Opublikowano

:hi:

nikt tu dzisiaj nie zaglada

pewnie wiekszosc film oglada....

Opublikowano

Dzisiaj już nie porymuję,

bo się nie na siłach czuję :confused4:

Za to logi mam zrobione

I A4 przegonione;]

Razem z Panem baskeciorem,

Jechaliśmy pięknym torem

Wszystko śmiga,jak ta lala

Szkoda tylko, że zawiecha tak nawala

Termostacik do wymiany,

kupię nowy, nieśmigany

AFN'ik w super stanie

Zapewni mi dziś spokojne spanie.

Program tylko by się przydał,

by automat koła zrywał :tongue4:

Pora fakty podsumować

I posłanie przygotować

Życzę wszystkim kolorowych snów

Jutro się tu zjawię znów! :>

Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim mówię wam :hi:

bo dzis dobry humor mam.

Wypiłem se dzis beczke piwa

a na wieczór mi sie w glowie kiwa. :kox:

Opublikowano

Solarek Twoje zdrówko! :drunk: Najlepszego chłopie :good:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.