Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja proponuje zmiane tematu "nocni jeźdzcy, czyli jazda po 23.00 - 06.00.

CO WY NA TO???????

jeszcze niedawno tak było! i ktoś zmienił.

wychodzi na to, że teraz można 24h na dobę pisać

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no skoro niektórzy i o 13 sie budzą to w sumie mozna :tongue4: noc bedzie przez 24h jak sie okna zasłoni :polew: :polew:

Opublikowano

a ja proponuje zmiane tematu "nocni jeźdzcy, czyli jazda po 23.00 - 06.00.

CO WY NA TO???????

jeszcze niedawno tak było! i ktoś zmienił.

wychodzi na to, że teraz można 24h na dobę pisać

no skoro niektórzy i o 13 sie budzą to w sumie mozna :tongue4: noc bedzie przez 24h jak sie okna zasłoni :polew: :polew:

MYŚLE , ŻE POWINIEN TO PRZEMYŚLEĆ TOMEKS 32 =ZAŁOŻYCIEL TEMATU :)

Opublikowano

popieram jak najbardziej :good::decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:26_________________________________________________zwijam bo jutro dużo roboty mam[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:29_________________________________________________oj znaczy się dzisiaj :decayed:

Opublikowano

no ale chyba od dawna nie bylo tu nowych postow zamieszczonych w ciagu dnia...(przestalo padac :decayed:)

Opublikowano

popieram jak najbardziej :good::decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:26_________________________________________________zwijam bo jutro dużo roboty mam[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:29_________________________________________________oj znaczy się dzisiaj :decayed:

narka :hi:

swiezak84 , bo jednak głupio tu pisać w dzien , ale mysle , ze powinien byc ogranicznik godzinowy w temacie. jak myslisz??

Opublikowano

ogranicznik czasowy jak najabardziej bo inaczej wszyscy w dzień tu będą pisać i wątek straci to coś :buhaha:

mnie też woła już łóżko :lazy:

Dobranoc

Opublikowano

no ale jakby to mialo wygladac? blokada tematu w godzinach 6-23? czy jakis moderator bezlitosnie kasujacy posty i banujacy krnąbrnych forumowiczow? :mysli::kox::decayed:

Opublikowano

powinien powinien być jakiś ogranicznik ale ja i tak będę robić falstarty przed 23 :polew::tongue4:

Opublikowano

powinien powinien być jakiś ogranicznik ale ja i tak będę robić falstarty przed 23 :polew::tongue4:

za takie cos beda wysylane Trojany za posrednictwem poczty polskiej :evil:

Opublikowano

wszystko przyjmę na klatę :decayed:

Opublikowano

powinien powinien być jakiś ogranicznik ale ja i tak będę robić falstarty przed 23 :polew::tongue4:

ami sie to podoba :wink4: bo temat jednoznacznie nie wskazuje :>

Opublikowano

granda.... :wink4:

Opublikowano

granda.... :wink4:

keine problem

Opublikowano

no problema :bla:

Opublikowano

uciekam , jutro tzn dzis czeka praca jak zwykle , więc mus iśc nyny .do następnego :hi:

Opublikowano
  • Autor

uciekam , jutro tzn dzis czeka praca jak zwykle , więc mus iśc nyny .do następnego :hi:

nara :hi:

Opublikowano

na mnie tez juz pora :) trzymajta sie i do jutra :hi:

Opublikowano

a ja proponuje zmiane tematu "nocni jeźdzcy, czyli jazda po 23.00 - 06.00.

CO WY NA TO???????

Chyba się załapałem :blink: A ja własnie się kładę :decayed: Ale ostatni projekcik policzony!!! :kox: Jutro jeszcze rysunki do niego i koniec!!! O ile nie będzie do poprawy :rolleyes::decayed: Dobrej nocy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.