Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prędzej one mnie zabiją :cool1:

ja cię zabije :evil:,jak twoje nowe B6 okaże się gorsze od starego B5 :cool1:

że co ?? :evil: trzeba będzie chwilę rezać żeby doszła do takiego wypasu jak był w B5 :cool1:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:54_________________________________________________

Jestem Iron Man, zejdź mi z drogi, bo zabiję Cię; w rękach noże mam, powyrzynam wszystkich, mówię wam! :decayed:

:shocked: może założysz nowy temat "Nocne Koszmary" :cool1:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pora wskoczyć na piec :lazy:

Dobranoc

Opublikowano

Artur :hi:

Opublikowano

sorki za spoznienie ale wlasnie obejrzalem 3 odcinek 5 sezonu Lostów. i chociaz juz calkiem sie pogubiłem i nie mam pojecia co i jak, z kim i po co, kiedy i gdzie to nadal jest superciekawy :decayed: sniegu dzisiaj posypalo w wawie to troche "na recznym :naughty:" posmigalem a tak w ogole to witam :hi:

Opublikowano

Piotrek :hi:

Opublikowano

A u mnie śniegu nie ma..... tej zimy nie poslizgałem się..... :confused4:

Opublikowano

chyba zaraz polecę w kimę, bo został 1 egzamin i sesja zaliczona :gwizdanie: No, chyba, że macie jakiś fajny temat do rozmowy :)

Opublikowano

troche "na recznym :naughty:" posmigalem a tak w ogole to witam :hi:

-Mam najszybszą rękę na Dzikim Zachodzie!-krzyknął

piekielny Buffallo Bill.

-A ja tam wolę dziewczyny....-szepnął Cichy Joe.

hmm... :mysli: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 00:06_________________________________________________sorry, dzisiaj mi od@#$%^&a :> Bezpieczniej będzie, jezeli zaraz zawinę się w kołdrę i pokimam trochę;)

Opublikowano

Małe dwuznaczności..... :decayed: dlatego ja zawsze mówie że sie poslizgalem autem. Lepiej brzmi :kox:

Opublikowano

A u mnie śniegu nie ma..... tej zimy nie poslizgałem się..... :confused4:

no u mnie tez strasznie licho...dzis to spadlo tylko tyle o ile, bo przy nawrocie bylo slychac pisk opon. a wczesniej tez padaka straszliwa, albo sie samo rozpuscilo albo od razu posolili :( [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 00:09_________________________________________________spoko chlopaki, tak mialo byc :decayed::wink4:

Opublikowano

3m sie :hi:

Opublikowano

spokojnej

Opublikowano

troszeczkę polskiej kinematografii...

http://pl.youtube.com/watch?v=nA7nWXwK1ns&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=qv3XX-CMeiw

http://pl.youtube.com/watch?v=nayxkF4kJTU[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 00:19_________________________________________________Niniejszym, życzę dobrej i spokojnej nocy, kolorowych snów oraz słonecznego poranka i ciepłej wody w kranie wszystkim... Dobrej nocy :a4fan::drunk:

Opublikowano

witam wszystkich seeerdecznie :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Rowniez witam :hi:

Opublikowano

no prosze, jeszcze sie ktos szweda na forum :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.