Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze ze towarzystwo zamula dzis :kox: witam przy okazji :hi:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wcześnie jeszcze... gdzieś za godzinę się zbiorą... budziki ponastawiane i czekaja tylko na moment żeby napisać :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

malik,powiedz lepiej,czy kierownica od TT(taka jaką masz w eSie) pasuje plug and play do B7?

Opublikowano

tomeks32 Jeśli masz odpowiedni moduł (z tempomatem) i taśmę to pasuje plug & play :) Mogę Ci pomóc w wymianie za dużego Jacka Danielsa. Zmienialem już z 10 kierownic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tomeks32 Jeśli masz odpowiedni moduł (z tempomatem) i taśmę to pasuje plug & play :) Mogę Ci pomóc w wymianie za dużego Jacka Danielsa. Zmienialem już z 10 kierownic :decayed:

tempomat mam i kierownicę taka samą jaką miałeś w S4

Opublikowano

Właśnie skończyłem ostatni projekt w tym semestrze :kox: Rysunki zrobione, gotowe do wydruku :kox: Obliczenia wydrukowane :kox: Jutro w skoroszycik i czekanie na sprawdzenie... Oby nie był do zwrotu :decayed: Ile ja już nocy zarwałem przez te projekty :wallbash:

Idę spać. Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

tomeks32 Jeśli masz odpowiedni moduł (z tempomatem) i taśmę to pasuje plug & play :) Mogę Ci pomóc w wymianie za dużego Jacka Danielsa. Zmienialem już z 10 kierownic :decayed:

tempomat mam i kierownicę taka samą jaką miałeś w S4

W takim razie montaż zajmie Ci dosłownie 5 minut:

- odkręcasz od spodu 2 śrubki torx 27 (z tego co pamiętam)

- zdejmujesz poduszkę

- wypinasz ją z taśmy

- odkręcasz kierownicę torxem 55 (wcześniej zaznaczając na kolumnie położenie)

- zakładasz kierownicę R8/TT i skręcasz wszsytko razem w odwrotnej kolejności

Jeśli wcześniej miałeś multifunkcję to nic nie trzeba kodować. Wszystko powinno działać od razu.

Opublikowano
:hi: a to niedobry malik odezwal sie tu rano :shocked:
Opublikowano

9 rano to w sumie też po 23 :decayed:

Ja spadam w kimy bo się muszę kiedyś w końcu wyspać... :wink4:

Nagazie wszystkim :kox:

:hi:

Opublikowano

mój pierwszy raz :kox:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

tomeks32 Jeśli masz odpowiedni moduł (z tempomatem) i taśmę to pasuje plug & play :) Mogę Ci pomóc w wymianie za dużego Jacka Danielsa. Zmienialem już z 10 kierownic :decayed:

tempomat mam i kierownicę taka samą jaką miałeś w S4

W takim razie montaż zajmie Ci dosłownie 5 minut:

- odkręcasz od spodu 2 śrubki torx 27 (z tego co pamiętam)

- zdejmujesz poduszkę

- wypinasz ją z taśmy

- odkręcasz kierownicę torxem 55 (wcześniej zaznaczając na kolumnie położenie)

- zakładasz kierownicę R8/TT i skręcasz wszsytko razem w odwrotnej kolejności

Jeśli wcześniej miałeś multifunkcję to nic nie trzeba kodować. Wszystko powinno działać od razu.

dzieki malik za info :good: (wczoraj nie zdążyłem :wink4:)

PS.jak wyrezam,to tą wyche wypijemy w Bukowinie :wink4:

Opublikowano

Niestety nie dojadę na zimowy zlot. Może na letni.

Opublikowano

Malik nie pisz w ciągu dnia w tym wątku :tongue4:

przecież to nocna jazda :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.