Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja z 3.0 idę równo

z seria tak??? a kto ma 3.0 serie???

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja z 3.0 idę równo

z seria tak??? a kto ma 3.0 serie???

w klubie to chyba już nikt

Opublikowano

Ja mam serie ale nie w klubie :tongue4:

Opublikowano
:hi: chyba nikogo już tu nie ma :gwizdanie: same śpiochy :tongue4: a student katuje projekty :wallbash:
Opublikowano
:hi: chyba dzis wszyscy poszli grzecznie spac po dobranocce :decayed:
Opublikowano

witanko :hi:

Opublikowano

:hi: chyba dzis wszyscy poszli grzecznie spac po dobranocce :decayed:

warte trzymie :wink4:, co słychno?

Opublikowano

a wszystko dobrze, dziekowac. jutro po raz pierwszy wybieram sie na spota i mam treme :naughty:

Opublikowano

Dobrze będzie. Na spotach jest z@jebiscie. :good:

A każdy musi mieć swój "pierwszy raz" :decayed:

Opublikowano

a wszystko dobrze, dziekowac. jutro po raz pierwszy wybieram sie na spota i mam treme :naughty:

To ci tylko tyle podpowiem , jak przyjedziesz na spota , to nie gaś auta , tylko wyjdź , i niech sobie autko chodzi, bo turbinka sie musi schłodzić, jak zgasisz zaraz po przyjeździe to liść gwarantowany. Poważnie :naughty:
Opublikowano

ostatnimi czasy poprzegladalem troche dzial o silnikach diesla i kurna nie czaje tej forumowej grypsery :disgust: jakies zapieczone kierownice turbo, ruszanie sztanga, przeładowania i notlaufy....zastanawiam sie takze jak zrobic logi dynamiczne gdy fura ma automatyczna skrzynie, bo w zasadzie da sie zablokowac na sztywno naped tylko na pierwszym biegu, a gdzies czytalem ze to sie na 3 robi :([br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:36_________________________________________________

a wszystko dobrze, dziekowac. jutro po raz pierwszy wybieram sie na spota i mam treme :naughty:

To ci tylko tyle podpowiem , jak przyjedziesz na spota , to nie gaś auta , tylko wyjdź , i niech sobie autko chodzi, bo turbinka sie musi schłodzić, jak zgasisz zaraz po przyjeździe to liść gwarantowany. Poważnie :naughty:

zawsze tak robie :tongue4:

Opublikowano
zawsze tak robie

WIELKI +

Opublikowano

uciekam, jutro niestety musze wczesniej wstac niz zwykle ;( pozdrawiam i dobranocka :hi:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:49_________________________________________________znaczy sie dzis :decayed:

Opublikowano

uciekam, jutro niestety musze wczesniej wstac niz zwykle ;( pozdrawiam i dobranocka :hi:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:49_________________________________________________znaczy sie dzis :decayed:

haha jak maszs turbo ze zmiena geometrią to kierownice , moga sie zapiec, :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:55_________________________________________________To jest wszystko nic , ale gdzie jest kochana koleżanka OSETTI???

Opublikowano

jestem jestem Marcinku :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:58_________________________________________________ :mysli: przestraszyłam....

Opublikowano

Osa jak brzuch? rośnie zdrowo?

Opublikowano

Osa jak brzuch? rośnie zdrowo?

dziękować, oj zdrowo zdrowo i dorodnie :decayed:

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:23_________________________________________________a co to się Tobie stało Trzeniu? że nie jesteś klubowiczem? :mysli:

Opublikowano

to dobrze :good:

Kiedy rozwiązanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.