Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

tak się wkurzyłem na meczyk,że nie mogę zasnąć

23.20 ,piątek wieczór,a ty już do spania :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

olej to sikiem prostym :) o czym dzisiaj pogadają nocni jeźdźcy? rafalex, jak projekty? Osa, jak (wiadomo kto)?, swiezak - jak mija weekend? Co by tu porobić w te wieczorne godziny...

Opublikowano

:hi:

tak się wkurzyłem na meczyk,że nie mogę zasnąć

23.20 ,piątek wieczór,a ty już do spania :tongue4:

jutro o 7.00 muszę być na budowie :decayed:
Opublikowano

u mnie to wszystko dobrze, Syn rośnie jak na drożdżach... :good:

piszcie co u WAS

AHA spot mieliśmy dzisiaj! udany :decayed: 5 fureczek podjechało, każda w innym kolorku :>

wiosennie się zrobiło w ten zimowy dzień :good:

Opublikowano

rafalex, jak projekty?

:kox: zajebiaszczo, indeks prawie pełny :evil: jeszcze tylko jeden projekcik... od jutra go robię :wink4: dzisiaj muszę trochę się wyspać :embarrassed: Bo już ledwo łażę :decayed:

Siema Oska :> Dawno się nie odzywałaś :decayed: I ktoś Ci chyba gg zakosił :naughty::wink4:

Opublikowano

jutro przyjeżdżają kupcy po moją furę

"Byłą" B5

Opublikowano
  • Autor

jutro przyjeżdżają kupcy po moją furę

tylko nie sprzedawaj za tanio :evil:,bo furacz 1 klasa :cool1:

Opublikowano

zainspirował mnie filmik z parkowaniem na ręcznym - http://pl.youtube.com/watch?v=OhKV0wbV0XQ

Coś mi się wydaje, że to poćwiczę :naughty: Tylko gdzie dobre miejsce znaleźć, żeby się pouczyć...[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:28_________________________________________________

jutro przyjeżdżają kupcy po moją furę

"Byłą" B5

Dobrze, czy źle? :tongue4:

Opublikowano

jutro przyjeżdżają kupcy po moją furę

tylko nie sprzedawaj za tanio :evil:,bo furacz 1 klasa :cool1:

w życiu przy tym kursie euro

nawet nie dałem jeszcze ogłoszenia :decayed:

Opublikowano

witka

Opublikowano
  • Autor

nawet nie dałem jeszcze ogłoszenia :decayed:

to jak się kupcy dowiedzieli :mysli:,dawałeś znaki dymne :decayed:

Opublikowano

witka

Hola :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:32_________________________________________________ale ludzi na Nocnej Jezdzie :decayed:

Opublikowano

jutro przyjeżdżają kupcy po moją furę

tylko nie sprzedawaj za tanio :evil:,bo furacz 1 klasa :cool1:

Ciekawe co Gili zrobi jak kupcy przyjmą jego technikę... będzie musiał wybrać - lokatorzy lub auto puszcza taniej :naughty::wink4:

Opublikowano

nawet nie dałem jeszcze ogłoszenia :decayed:

to jak się kupcy dowiedzieli :mysli:,dawałeś znaki dymne :decayed:

poprzednie auta kupił ktoś z rodziny albo znajomy, a po audi przyjeżdżają z za miedzy 4km do mnie mają :wink4:
Opublikowano

mam nadzieję, że wszyscy zdrowi, bo damska część rodziny u mnie choruje....;/

Opublikowano

jutro przyjeżdżają kupcy po moją furę

tylko nie sprzedawaj za tanio :evil:,bo furacz 1 klasa :cool1:

Ciekawe co Gili zrobi jak kupcy przyjmą jego technikę... będzie musiał wybrać - lokatorzy lub auto puszcza taniej :naughty::wink4:

psami poszczuję i tyle :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:36_________________________________________________

mam nadzieję, że wszyscy zdrowi, bo damska część rodziny u mnie choruje....;/

no w mojej rodzince też lekkie objawy grypy w śród dzieci
Opublikowano

chorobę trzeba tępić w zalążku - musisz zabić swoje dzieci, żeby na Ciebie się nie przeniosło :evil:

Opublikowano

to jak się kupcy dowiedzieli :mysli:,dawałeś znaki dymne :decayed:

wiesz jak to jest na wsi trzeba mówić po cichu :) to ma swoje plusy ,bo w pewnych sprawach wystarczy pisnąć i wszyscy wiedzą :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:42_________________________________________________

chorobę trzeba tępić w zalążku - musisz zabić swoje dzieci, żeby na Ciebie się nie przeniosło :evil:

prędzej one mnie zabiją :cool1:
Opublikowano
  • Autor

prędzej one mnie zabiją :cool1:

ja cię zabije :evil:,jak twoje nowe B6 okaże się gorsze od starego B5 :cool1:

Opublikowano

Jestem Iron Man, zejdź mi z drogi, bo zabiję Cię; w rękach noże mam, powyrzynam wszystkich, mówię wam! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.