Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

asiu , mas pw ode mnie , a lew , hmmm to tak jak ja.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:12_________________________________________________Kurde , a jechalem nie dawno nie daleko Ciebie Asiu, mam wyrzuty , ze nie zadzwoniłem. ;([br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:14_________________________________________________Pozdrowinka, kończe już warte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszli już? :blink: Tak wcześnie? :decayed: Może ktoś chce pomóc robić projekt? :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:42_________________________________________________No i co nikt nie chciał pomóc... Ale sam dałem radę :kox::decayed: Dobrej nocy? :mysli: trzeba 2 godzinki pospać... Na 8.00 na zajęcia :blink: ;( :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawać, pozdr.

wstawać? :kox: ja spalem tylko 2 godziny :> a dzisiaj... nie wiem ;( zajrzę tu później... koło 3-4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę kiepsko masz z tymi projektami, ale taki los, potem w życiu zawodowym będziesz miał łatwiej :wink4: Ja już polecę spać i kminić nad biznesami, bo inaczej lipton niezły;/ Kryzys gospodarczy mnie dosięgnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę kiepsko masz z tymi projektami, ale taki los, potem w życiu zawodowym będziesz miał łatwiej :wink4:

Fakt... robota czeka, ale z tego co wiem, ludzie w mojej branży zapierdzielają ostro. Jeśli chcą zarabiać ciekawe pieniądze. Więc studia to tylko taka zaprawa, w przyszłości wcale nie będzie lżej :decayed: Ale niestety takie życie, jeśli chce się zarabiać sensowne pieniądze trzeba zapierdzielać :decayed: Niestety utrzymanie RS6 kosztuje :kox: Nie mówiąc o zakupie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...