Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to niedawno?

osetti widze że też niedwno co zasiadłas na forum czepać wiedzę :naughty::kox:

i jak coś to czeRpać a nie czepać :D

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

smutne to, ale wpadłem praktycznie tylko po to (niepierwszy raz), żeby się przywitać i pożegnać... Tak to już ze mną jest - posiedziałem na tv, oczy mi się zamknęły, teraz się przebudziłem i wypada się przenieść z kanapy do łóżka :) System Eliminacji Studentów Jest Aktywny, ale jeszcze 2 egzaminy i mam nadzieję, ze go deaktywuję :naughty: Śpijcie dobrze, niech Wam się przyśni RS4 :>

Opublikowano

Bartek no cóż.. . zachcialo się studiować.

spokojnej :)

Opublikowano

chodzi mi o to ze np przed XX minutami :wink4:

Opublikowano

chodzi mi o to ze np przed XX minutami :wink4:

dokładnie. ale to dlatego, że jutro chyba nie będę mieć neta i musiałam jeszcze posta o spocie wystosować do szanownej ekipy :notworthy:

Opublikowano

chodzi mi o to ze np przed XX minutami :wink4:

dokładnie. ale to dlatego, że jutro chyba nie będę mieć neta

teraz jak tak sie uzałezniłem :wink4: :gwizdanie: to nie wytrzymał bym jak bym nie odwiedził forum raz na dzien
Opublikowano

siła wyższa :thumbdown:

no to mykam spać, bo syn nie pozwala mi posiedzieć, mam jednak nadzieję, że jak już się urodzi, to będzie nie mniejszym maniakiem Audi niż mamusia :naughty:

dobrej nocy wszystkim

Opublikowano

opowiedzcie mi jakiś dowcip może, bo qrde rozważam pójście sobie, ale trzeba mnie zachęcić do tego magicznym słowem :>

Opublikowano

opowiedzcie mi jakiś dowcip może

ja nie znam :rolleyes:

Opublikowano

ja rowniez juz mykam spać boz raniutko musze wstać :kox: branoc wszystkim :hi:

Opublikowano

to może mi ktoś pomoże zaplanować trasę....siostra wyciąga mnie do Krakowa w sobotę, jak pogoda będzie ok, to chyba pojedziemy;) Tak więc co jeszcze po drodze warto odwiedzic? na jakie spoty można się wbić, jadąc z powrotem? Może jednak nakręcę podczas tej podróży pierwszy odcinek serialu "Co za spot!" :mysli:

Opublikowano
:hi: widze ze troszku za pozno sie zjawilem bo juz wszyscy sie pozegnali i sobie poszli. a tak w ogole to zaraz weekend :drunk:
Opublikowano

Dobry :hi: Skończyłem kolejny projekcik!!! :kox: Dzisiaj siedziałem 20 godzin praktycznie cały czas przed kompem :kox: Ale dałem radę :evil: Jeszcze tylko jeden projekcik i będzie koniec :> Martwi mnie tylko wizja jutrzejszego drukowania tego projektu w drukarni :shocked: 7 rysunków na A1 = prawie 40 zeta ;(

Wreszcie dzisiaj się wyśpię! to pierwsza noc od 2 tygodniu gdzie będę spał więcej jak 5 godzin :kox: Ale pobudka o 8.30 :decayed: Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

halllluuuuu

Opublikowano

Czekałem niecierpliwie, żeby rozpocząć dzisiejszy odcinek "nocnych jeźdźców" :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________qrde...minuta spóźnienia :disgust:

Opublikowano

witam i ja :notworthy:

Opublikowano
:hi::evil:
Opublikowano

:hi:

tak się wkurzyłem na meczyk,że nie mogę zasnąć

Opublikowano

a nie trzeba sobie było lepiej Playboy'a włączyć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.