Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

haha :) ykk czuwa cala noc dzis

Nie tylko dziś :polew: On chyba jakieś prochy bierze, bo jak można 24/dobę siedzieć tylko na tym forum :polew:ykk przyznaj się i powiedz szczerze jaki czas masz naliczony na liczniku? Ile masz tam dni :naughty: chodzi mi o: "Czas zalogowania w sumie:" :tongue4: No przyznaj się i powiedz szczerze :wink4: Ja mam tylko: Czas zalogowania w sumie: 31 dni, 4 godz. 18 min. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :) ykk czuwa cala noc dzis

Nie tylko dziś :polew: On chyba jakieś prochy bierze, bo jak można 24/dobę siedzieć tylko na tym forum :polew:ykk przyznaj się i powiedz szczerze jaki czas masz naliczony na liczniku? Ile masz tam dni :naughty: chodzi mi o: "Czas zalogowania w sumie:" :tongue4: No przyznaj się i powiedz szczerze :wink4: Ja mam tylko: Czas zalogowania w sumie: 31 dni, 4 godz. 18 min. :kox:

Pewnie jakis dobry KOKS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mów ile :kox::evil:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:43 _________________________________________________

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Na jakiego spota? Ogólnopolskiego? Wybieram się jakoś ale może na wiosnę lub zimowy :gwizdanie: Jeszcze nie wiem... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mów ile :kox::evil:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:43 _________________________________________________

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Na jakiego spota? Ogólnopolskiego? Wybieram się jakoś ale może na wiosnę lub zimowy :gwizdanie: Jeszcze nie wiem... :decayed:

ykk 144d 17g 52m

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:45 _________________________________________________

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Na dzien dzisiejszy jest to nie mozliwe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx spot w Tarnowie.. :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:46 _________________________________________________Johnyjurek od ponad roku (26 kwietnia 2007) nie jest to mozliwe.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx spot w Tarnowie.. :kox:

Już jadę :polew::tongue4: Jutro mam spota u siebie w rodzinnym miasteczku :tongue4:

ykk 144d 17g 52m

Właśnie też już to znalazłem :polew:ykk dobry jesteś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx statystyka klamie.. Ja prawie nie siedze na forum.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx spot w Tarnowie.. :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:46 _________________________________________________Johnyjurek od ponad roku (26 kwietnia 2007) nie jest to mozliwe.. :tongue4:

A no widzisz takie zycie :naughty:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:49 _________________________________________________

rafalekx statystyka klamie.. Ja prawie nie siedze na forum.. :decayed:

Haha :polew: :polew:. Tak tez myslimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je#any pół roku na forum spędził :polew: prawie... :gwizdanie: ykk powinieneś zostać zastępcą prezesa tego forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem ponad 2 lata, wiec wychodzi ze na forum wchodze co 4 dni.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...