Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest tu ktoś z Wrocka? co tam się dzisiaj działo :shocked: wszędzie, co kilkanaście metrów w centrum policjant. wszystkie skrzyżowania obstawione, stali na wyjazdach z parkingów, z bram... co prawda światła nie działały i w niektórych miejscach kierowali ruchem ale poza tym wszędzie było ich pełno, masakra jakaś.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pet3r Może jakiś mecz? :mysli:

Opublikowano

jest tu ktoś z Wrocka? co tam się dzisiaj działo :shocked: wszędzie, co kilkanaście metrów w centrum policjant. wszystkie skrzyżowania obstawione, stali na wyjazdach z parkingów, z bram... co prawda światła nie działały i w niektórych miejscach kierowali ruchem ale poza tym wszędzie było ich pełno, masakra jakaś.

jestem z wrocka byla dzisiaj ta merkel cała brzydal straszny i policja caly wroclaw sparalizowala zeby miala szybki przejazd honoricos tam jej przyznali i jakies tam sranie w banie ;)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 23:35_________________________________________________aaaaa dobry wieczor :):hi:

Opublikowano

Coś łOsy nie widać? :mysli: Mąż wyrzucił komputerek? :mysli:

Opublikowano

Coś łOsy nie widać? :mysli: Mąż wyrzucił komputerek? :mysli:

hehehe albo kompa wyrzucil albo OsKe hehehe cos czuje ze jeszcze sie pojawi :)

Opublikowano

bry frzyzdgim :kox::hi:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:09_________________________________________________http://www.zemsta-za-zdrade.pl/?id=43f13eef :decayed:

Opublikowano

cos czuje ze jeszcze sie pojawi :)

no jasne ona bez Nas żyć nie może :decayed:

Opublikowano

bry bry dobry :)[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:12_________________________________________________

cos czuje ze jeszcze sie pojawi :)

no jasne ona bez Nas żyć nie może :decayed:

jesli to prawda to niech sie lepiej pojawi szkoda mlodej pieknej klubowiczki hehe

Opublikowano

mlodej pieknej klubowiczki hehe

Jakiej tam młodej... :decayed::tongue4: Oj proszę się o minusa :kox:

Opublikowano

taaaaa....... ""pienknej"" :polew:

Opublikowano

mlodej pieknej klubowiczki hehe

Jakiej tam młodej... :decayed::tongue4: Oj proszę się o minusa :kox:

były plotki ze mezatka ze nie mezatka..teraz ze mloda albo nie hehehe moim zdaniem jest niezle i sie nie podlizuje bo jej nie ma :tongue4:

Opublikowano

moim zdaniem jest niezle i sie nie podlizuje bo jej nie ma :tongue4:

No nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z Tobą zgodzić: tragedii nie ma :naughty::decayed:

Opublikowano

moim zdaniem jest niezle i sie nie podlizuje bo jej nie ma :tongue4:

No nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z Tobą zgodzić: tragedii nie ma :naughty::decayed:

jestem nowy wiec nie wiem mamy ze sie tak wyraze cos leprzego na forum ?? :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:29_________________________________________________

moim zdaniem jest niezle i sie nie podlizuje bo jej nie ma :tongue4:

No nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z Tobą zgodzić: tragedii nie ma :naughty::decayed:

a takie pytanko jeszcze co trzeba zrobic kiedy nie bede nowicjuszem ??

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

jestem nowy wiec nie wiem mamy ze sie tak wyraze cos leprzego na forum ?? :naughty:

:mysli:yczek to dobra sztunia :naughty: Podobno ma tytuł miss mokrego podkoszulka... :kox:

a takie pytanko jeszcze co trzeba zrobic kiedy nie bede nowicjuszem ??

1. Kupić flaszkę prezesowi

2. Kupić flaszkę adminkom

3. Kupić flaszkę zielonym (jedna wystarczy...)

4. Kupić flaszkę Vipkom (no tu ze 2 sztuki)

5. Kupić flaszkę różowym landrynkom :naughty: (jeżeli bierzemy ykka pod uwagę to tu musisz doliczyć kratę dla niego i koniecznie musisz mu dać buziaka, łOsiastej też możesz dać przy okazji, ona też chyba różowa...)

6. Władcom postów to każdemu po jednej flaszce :good:

7. Reszcie już nic nie musisz :tongue4::kox:

No dobra musisz zacząć nabijać posty, bierz przykład z ykka :decayed:

Opublikowano

:rolleyes:

Ale o so chosi..? :decayed:

Opublikowano

Ale o so chosi..? :decayed:

:drunk:

Opublikowano

aaa ciekaw jestem nie znalazlem a szukalem na forum mozna smigac zawracac baczki krecic na rekawie jak ma sie quattro :mysli: ?????? :)

Opublikowano

Pogadaj z takim jednym zielonym.. :wink4:

Opublikowano

Q bączki można kręcić bez rękawa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.