Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc Kicia :)

Witam Panią Osssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssunie :mysli: Oseczke :mysli: Ose :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:25_________________________________________________a wlasnie zaglada tutaj kolega PO ?? :mysli:bo slyszalem ze moge sie od niego dowiedziec o lataniu na rekawie przy Q :)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kicia nie byłam u tego lekarza... chyba stchórzyłam, ale czuję się lepiej... i byle do grudnia :confused4:

Opublikowano

Kicia nie byłam u tego lekarza... chyba stchórzyłam, ale czuję się lepiej... i byle do grudnia :confused4:

bardzo nie ładnie :( moze to nie ladnie zabrzmi ale powinnas sie zbadac :tongue4:

Opublikowano

Kicia nie byłam u tego lekarza... chyba stchórzyłam, ale czuję się lepiej... i byle do grudnia :confused4:

bardzo nie ładnie :( moze to nie ladnie zabrzmi ale powinnas sie zbadac :tongue4:

sama? :tongue4:

Opublikowano

skoro zbiera Ci sie na wymioty na moj widok, to po prostu nie patrz :evil:

piękna grypkę mam :)

Opublikowano

Kicia nie byłam u tego lekarza... chyba stchórzyłam, ale czuję się lepiej... i byle do grudnia :confused4:

bardzo nie ładnie :( moze to nie ladnie zabrzmi ale powinnas sie zbadac :tongue4:

sama? :tongue4:

moge pomoc :polew: ale powinnas pojsc do Pana doktorka :naughty: na male co nieco znaczy przebadanko :)

Opublikowano

byłam na przebadanku w Polsce kilka razy, no i wszystko było rzekomo OK

a tutaj teraz jakieś akcje mam ehhh, dobra zmiana tematu bo się zdołuję....

co słychać :)

Opublikowano

ja jestem doktorem:)

Opublikowano

ja jestem doktorem:)

a kolega jaka specjalizacja?

Opublikowano

pediatra

Opublikowano

pediatra

a to nie skorzystam :)

Opublikowano

jeszcze za wczesnie troche na pediatre ;)

Opublikowano

Kiciu albo juz za późno :wink4:

Opublikowano

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:44_________________________________________________

Kiciu albo juz za późno :wink4:

nie pisz tak nie mysl ani nawet :no::bicz:

Opublikowano

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??

ależ oczywiscie :decayed: już 5ty raz moja Niunka pokonywała trasę Polska-Hiszpania

ciekawe czy Twoje xenonki by to wytrzymały (nie obraź się) :decayed::naughty:

Opublikowano

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

Opublikowano

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:44_________________________________________________

Kiciu albo juz za późno :wink4:

nie pisz tak nie mysl ani nawet :no::bicz:

oj to biczowanie cofam nie pomoze a moze zaszkodzic :tongue4:

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??

ależ oczywiscie :decayed: już 5ty raz moja Niunka pokonywała trasę Polska-Hiszpania

ciekawe czy Twoje xenonki by to wytrzymały (nie obraź się) :decayed::naughty:

raczej nie :disgust: ale sam sie za nie zabiore :) kolega podpowiedzial mi co i jak :) jutro grila urodzinowego robie wiec raczej po weekendzie do nich zajrze :naughty: mam nadzieje ze nie przestana swiecic :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

:naughty: o dziekuję

w sierpniu jechalismy na urlop do Polski przez Szwajcarię bo pomyliliśmy drogi (zawsze Francja, Niemcy)

nie wspominam milo tej podróży, 30 euro winieta, strasznie wolno się jechało, ale widoki były dośc ładne :good:

kolejnym razem celowo pojedziemy przez Szwajcarię :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:51_________________________________________________Kicia masz urodziny jutro???? :shocked:

Opublikowano

ja stawiam dzisiaj imieninowe. :drunk: zapraszam :)

Opublikowano

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

:naughty: o dziekuję

w sierpniu jechalismy na urlop do Polski przez Szwajcarię bo pomyliliśmy drogi (zawsze Francja, Niemcy)

nie wspominam milo tej podróży, 30 euro winieta, strasznie wolno się jechało, ale widoki były dośc ładne :good:

kolejnym razem celowo pojedziemy przez Szwajcarię :decayed:

ze szwajcari przywiozlem przed przed ostatnie autko bmw 330xd bardzo milo mi sie kojarzy szwajcaria super furki czysto i podobno policja pilnuje wariatow drogowych ale mnie nie upilnowali :evil: :evil: :evil: :evil: :naughty:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:53_________________________________________________

ja stawiam dzisiaj imieninowe. :drunk: zapraszam :)

wszystkiego naj naj najleprzego :) duzo super fur kobiet co weekend leprzej troche kasy na drogie kobiety i szybkie samochody :naughty::drunk: :drunk: :drunk: :beer1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.