Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ja w Murten siedziałem Fajnie tam jest Podobało mi się A tam widziałem R8 i nowe S6, a gdzieś na wylocie na autostradę też niedaleko Murten nowe RS6 We Friburgu upolowałem Ferrari Testarossę

wakacje czy interesy? jesli wkaacje to rzeczywiscie moze kanton Bern nie jest najciekawszy.

a fury jak fury. prawie kazdego dnia Galardo widze. ale zebym pojezdzil a nie tylko popatrzyl

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to je wypier@#$l

Opublikowano
A no mam Wklejać? Dużo ich

skoro obiecales to dawaj.

juras Ty jesteś tym doktorem tak?

tam nie jestem, az tak dobrze to nie ma.

Opublikowano

dobra spadam i rupta do kceta :gwizdanie:

Opublikowano

wakacje czy interesy? jesli wkaacje to rzeczywiscie moze kanton Bern nie jest najciekawszy.

a fury jak fury. prawie kazdego dnia Galardo widze. ale zebym pojezdzil a nie tylko popatrzyl

wakacje :wink4: tylko na tydzień, i że tak powiem przypadkiem, następnym razem już jadę autkiem i na dłużej, a przede wszystkim w same Alpy :evil: A Gallardo nie widziałem ;(

Opublikowano

a ja już widziałam te fotki na nk :tongue4:

Opublikowano
dobra spadam i rupta do kceta

zawsze tak robimy:)

Opublikowano

hyhy :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:37_________________________________________________

a ja już widziałam te fotki na nk :tongue4:

nie wszystkie :naughty::tongue4:

Opublikowano

a ja raz na autobahnie widziałem Bugatti Veyroon. widziałem 3 sekundy a słyszałem minute :wink4:

Opublikowano
a ja już widziałam te fotki na nk

a zebym to ja wiedzial kto to jest rafalekx to bym tez tak obejrzal

Opublikowano

wiecie co... nie chce mi się 30 fotek wrzucać na imagehosta :decayed:

Opublikowano

rafał jakiś..... :polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:39_________________________________________________obiecujesz to common :evil:

Opublikowano
a ja raz na autobahnie widziałem Bugatti Veyroon. widziałem 3 sekundy a słyszałem minute

a niebieska a4 na czarnych OZetkach. tez wSzwajcarii smiga. aleeeeeee fura!!!

Opublikowano

Bugatti Veyroony 2 smigaja po wrocławiu jak by ktos chcial sobie popatrzec galardo sa chyba 3 :kox:

Opublikowano

rafał psikutas...bes es :polew: żart...... :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:40_________________________________________________

Bugatti Veyroony 2 smigaja po wrocławiu jak by ktos chcial sobie popatrzec galardo sa chyba 3 :kox:

bugatti? We Wrockq? :decayed:

Opublikowano
rafał psikutas...bes es żart......

ale bez ktorego bo sa dwa?

Opublikowano

jest tu jakis cfaniak ??????

Opublikowano

No to pierwsza fura :polew: A2 ABT :polew: Na ch#j tuningować takiego paździocha? :polew:

dscn2999poprih0.th.jpgthpix.gif dscn3000poprvc7.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

nie nie ma!!! ja tu jestem:)

Opublikowano

ta

rafał psikutas...bes es :polew: żart...... :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:40_________________________________________________

Bugatti Veyroony 2 smigaja po wrocławiu jak by ktos chcial sobie popatrzec galardo sa chyba 3 :kox:

bugatti? We Wrockq? :decayed:

jedno czarneckiego a drugie jakiegos kolegi kolegi kolega ma :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: syn dewelopera jakis :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:43_________________________________________________

nie nie ma!!! ja tu jestem:)

to daj piataka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.