Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no, to jest porazka ten model A2 :no:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to pierwsza fura A2 ABT Na ch#j tuningować takiego paździocha?

no ale mialy byc fury ze Schweizu

Opublikowano

miło było Ja odpadam od 5 na nogach juz odmawiaja posluszenstwa trzymajcie sie ZDROWO !! i kolorowych bzzzzzzzzzzzzzz snów :)

Opublikowano

Piękności ma :kox:

dscn2947poprar5.th.jpgthpix.gif

I taki tam jakiś zielony F... z Bern :wink4: :gwizdanie:

dscn3184poprca6.th.jpgthpix.gif dscn3186poprox3.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

takie bryki mnie nie kręcą,

no to dobranoc, ja też idę...

bz :tongue4:

Opublikowano
miło było Ja odpadam od 5 na nogach juz odmawiaja posluszenstwa trzymajcie sie ZDROWO !! i kolorowych bzzzzzzzzzzzzzz snów

wymiekasz? a myslalem ze jestes cwaniak[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:48_________________________________________________te zdjecia to ze Starowki w Murten?

Opublikowano
miło było Ja odpadam od 5 na nogach juz odmawiaja posluszenstwa trzymajcie sie ZDROWO !! i kolorowych bzzzzzzzzzzzzzz snów

wymiekasz? a myslalem ze jestes cwaniak[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:48_________________________________________________te zdjecia to ze Starowki w Murten?

nie Ja pytałem czy jest tu jakis cfaniak nie twierdzilem ze jestem :tongue4: ktos tu sie na polskich filmach nie zna :kwasny::disgust:

Opublikowano

znam, znam. i bardzo zaluje ze juz takich nie robia

Opublikowano

te zdjecia to ze Starowki w Murten?

Niee :no: A2 - Friburg chyba, Testarossa - Friburg, zielona 400 Bern

A Tu Corvette z Bern :wink4:

dscn3206popris2.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:52_________________________________________________Szybka bestia :kox:

dscn3284poprou3.th.jpgthpix.gif dscn3288poprtq1.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

to Ja znikam :notworthy: jutro zapije wiec nie bede w stanie wejsc na lapka mam nadzieje za na...cos jednak wejde :polew: :polew: powodzenia dobranoc kolorowych Osek zycze tym razem nie sów :gwizdanie: branoc :hi: branoc :hi:

Opublikowano

a to mój Tatuś pontiac i corvette jakieś 15 lat temu i to nie w dalekich krajach a w mojej kochanej wsi Panki :decayed:

11edc72848b47eacm.jpg

:>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:55_________________________________________________

to Ja znikam :notworthy: jutro zapije wiec nie bede w stanie wejsc na lapka mam nadzieje za na...cos jednak wejde :polew: :polew: powodzenia dobranoc kolorowych Osek zycze tym razem nie sów :gwizdanie: branoc :hi: branoc :hi:

sów? :mysli:

Opublikowano

Trochę zamieszania narobiła nowa C... :wink4: Policja się nią zaopiekowała...

dscn3328poproh7.th.jpg

dscn3327poprda7.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:57_________________________________________________takie tam XK :decayed:

jaguareknd4.th.jpgthpix.gif

Opublikowano
sów?

osow:)

Opublikowano

C63 AMG w Bern :decayed: piękny kolor, piękna fura :notworthy:

dscn3271poprfv3.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 01:01_________________________________________________ :kox:

dscn3011poprkw6.th.jpgthpix.gif dscn3012poprht6.th.jpgthpix.gif

Fajne felgi i zrobiona ze smakiem, a później piękny kolorek Ski :wink4:

Opublikowano

a co tak wogole zwiedziles?

Opublikowano

:mysli: Bern pod hotelem dla VIPów... tam było sporo A8ek W12 :wink4:

dscn3148poprxy0.th.jpgthpix.gif

S63 AMG... Friburg

dscn3025poprcp6.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 01:06_________________________________________________

a co tak wogole zwiedziles?

Właśnie nic specjalnego, bo wyjazd był spontaniczny... Raczej wszystko zwiedzałem co napotkałem po drodze :naughty: w Bern połaziłem 1 popołudnie, Friburg tak samo, byłem nad J. Genewskim, Alpy tak na szybciora, czyli prawie wcale... itd.

Opublikowano
Bern pod hotelem dla VIPów... tam było sporo A8ek W12

szkoda ze do Genewy nie dojechales. pod samym jeziorem najdrozsze hotele i najlepsze fury.

Ty spacerujesz kolo jeziorka a oni sie na Ciebie patrza z gory. to jest bol:)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 01:09_________________________________________________eee czyli byles :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra ja też spadam jutro o 7 wstaję :decayed: Spokojnej i dobrej :hi: Branoc.

Opublikowano

siemka

Opublikowano

eee czyli byles :gwizdanie:

Byłem ale nic specjalnego wtedy nie stało... w samej Genewie nie byłem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.